• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

"portfolio" - proszę Was o opinie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
345 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2019 w Nasze projekty przez viGor Użytkownik (740 p.)

Stworzyłem dla siebie stronę(link do strony na dole postu) "portfolio", nie pracuję w zawodzie programisty i mam dopiero 16 lat , dlatego nie ma tam żadnych projektów itd. tylko są po prostu zdjęcia innych(wcześniejszych) stron pisanych treningowo... Proszę o krytykę i wszelakie opinie, szczególnie przydatne byłyby dla mnie porady czego się teraz uczyć - po prostu co robić dalej "z tym fantem", że chciałbym w przyszłości zostać programistą -po prostu mam okropny mętlik w głowiecryingsurprise i nawet nie wiem do czego się teraz zabrać... Także wszelkie uwagi, porady itd. mile widziane laugh

 

LINK DO POBRANIA: https://megawrzuta.pl/download/a6d376dfe0997374276676ca58e230d2.html

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2019 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Wrzuć to na git-a albo chociaż na jakiś darmowy hosting.
komentarz 23 grudnia 2019 przez viGor Użytkownik (740 p.)
o hostingu myślałem, jednak się nie zdecydowałem, ponieważ wydaję mi się że to nie jest jeszcze strona, którą chciałbym tak "eksponować" :P
0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2019 przez xFanti Obywatel (1,350 p.)
Tak na szybko jak przeglądnąłem wizualnie to chyba lepiej żeby to menu było przyczepione i sekcja social Media jest taka średnia. A tak wygląda całkiem fajnie.
komentarz 23 grudnia 2019 przez viGor Użytkownik (740 p.)
Dzięki za opinie :)

Podobne pytania

+2 głosów
10 odpowiedzi 443 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 189 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 546 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2016 w Nasze projekty przez NowyProgramista Użytkownik (950 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...