• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c++ komplikator Pokazał mi się błąd?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
311 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2019 w C i C++ przez fff Gaduła (3,950 p.)
edycja 21 grudnia 2019 przez fff

c++ builder 

[Linker Error] Unable to open file '%0:S.RES'

Jak to naprawić?

Zrobiło się to podczas tych kroków

https://forum.pasja-informatyki.pl/24120/brak-mozliwosci-otworzenia-programu-stworzonego-w-c-builder-6-na-innym-komputerze

Proszę o pomoc bo kilka godzin nad tym pracowałem, a teraz wszystko się popsuło

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
wybrane 23 grudnia 2019 przez fff
 
Najlepsza

Jak to naprawić?

Odwróć po prostu to, co zrobiłeś w tych krokach, i już. Dobrze jest po takich zmianach w ustawieniach wyczyścić i przebudować projekt.

 

komplikagotor

Co to za ustrojstwo?

komentarz 21 grudnia 2019 przez fff Gaduła (3,950 p.)

@j23 tak

 

 

komentarz 21 grudnia 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Jeśli to nic nie dało i po odwróceniu ustawień dalej jest to samo, to nauka z tego jest jedna: zawsze rób backup projektów, nad którymi pracujesz. Zawsze.

 

Restartowałeś system po tym, jak się problem zaczął? Może coś w procesach wisi i dlatego konsolidator kwęka.
komentarz 23 grudnia 2019 przez fff Gaduła (3,950 p.)

poradziłem sobie kopiując kody tego popsutego projektu (Unit 1* i Unit2*) na nowy i zadziałało jest ok. Teraz muszę go jeszcze "zbudować all", itp.

ale dzięki za chęci :)smiley

 

komentarz 23 grudnia 2019 przez fff Gaduła (3,950 p.)

@j23, Mam jeszcze problem

Dlaczego zawsze kiedy zaznaczam opcje default pokazuje się to okienko i jak to naprawić?

komentarz 23 grudnia 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Niedawno był wątek na ten temat (to ty byłeś?). Tam napisałem, żeby uruchomić środowisko z uprawnieniami administratora (nie można modyfikować zawartości katalogów Program Files bez uprawnień).

 

C++ Builder 6 jest z czasów WinXP, w którym domyślne konto użytkownika było na prawach admina (absurd!), dlatego gmeranie w katalogu aplikacji było możliwe (co było zwyczajem przeniesionym z Win9x).

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 420 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2020 w C i C++ przez shaye.servando Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...