• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z Data Source w Angular Material

Object Storage Arubacloud
0 głosów
56 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2019 w JavaScript przez Maikeru Początkujący (250 p.)

Witam,

Mam ogromny problem z pogodzeniem tabeli danych z paginatorem, filtrem i z checkboxami, w której znajdują się sztywne dane, a z tabelą danych, która ma dane wstrzyknięte z serwera heroku. Obie wymagają linijki w Data Source i nie wiem jak zapisać tą linijkę, by wszystkie funkcje mogły zadziałać.

Przykład tabeli, w której jeszcze znajdują się dane sztywne:

pojazdy.component.html

pojazdy.component.ts

Poniżej jest component, który już używa bazy, ale nie mogę do tabeli używać paginatora, funkcji checkboxa i filtra:

pracownik.component.html

pracownik.component.ts

Jeśli chodzi o błąd to konflikt jest między funkcją UserDataSource MatTableDataSource. Jak mam użytą w Data Source funkcję UserDataSource, to wszystkie paginatory itp. nie działają bo brakuje tej funkcji, a jak próbuje je w jakiś sposób zespolić, to nie działa ani to, ani to. Przykład połączenia zostawiłem w komentarzu przy kodzie pracownik.component.ts.

Dodatkowo jeśli chodzi o wyświetlany błąd to PHPStorm pisze coś takiego:

 error TS2339: Property 'filter' does not exist on type 'UserDataSource'.

error TS2339: Property 'paginator' does not exist on type 'UserDataSource'.

 error TS2339: Property 'data' does not exist on type 'UserDataSource'.

Więc można właśnie wywnioskować, że te funkcje muszą mieć MatTableDataSource. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Ktoś też miał taki problem, ze tabelę z dodatkami robiła AngularMaterial i to gryzło się z łączeniem do Heroku? Jeśli za mało wyjaśniłem to proszę pisać. Byłbym też bardzo wdzięczny za pomoc, bo zależy mi troszkę na czasie.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam.

 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 173 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2017 w JavaScript przez Blue Obywatel (1,180 p.)
+2 głosów
0 odpowiedzi 369 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 145 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...