• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nieobsługiwany system operacyjny epic games

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,117 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez mawerty Użytkownik (800 p.)
edycja 13 grudnia 2019 przez mawerty

Witam.

Chciałem pobrać grę, która jest tymczasowo na promocji na epic games store  https://www.epicgames.com/store/en-US/product/the-escapists/home . Pisze mi że mam nieobsługiwany system operacyjny.

Wymagania gry:

OS Windows XP
Processor Dual Core CPU 2.4 gHz
Memory 2 GB RAM
Graphics Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Series
Storage 2 GB available space
 

 

 

Mój laptop :

Procesor: Intel(R) Pentium(R) Cpu B960 @ 2.20 GHz  2.20 GHz

Pamięć ram: 4.00 gb

System: Windows 7  32 bit

Karta graficzna: Intel(R) Graphics Family

 

Chodzi i to że mam za słaby procesor? Chodziły mi gry, które miały wyższe wymagania.

komentarz 13 grudnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

1. Minimalne wymagania są zazwyczaj szacowane, więc nie możemy aż tak wielkiej uwagi przywiązywać do tego.

2. Nie podałeś karty graficznej dla swojego PC'ta

3. Nie podałeś systemu operacyjnego, przecież o niego chodzi w całym pytaniu

Pisze mi że mam nieobsługiwany system operacyjny

4. Wracając do punktu pierwszego. Ja komputer będzie spełniał minimalne wymagania, a gra nie podziała to klient zdenerwuje, natomiast gdy komputer nie spełnia minimalnych wymagań, a gra nadal działa to będzie się cieszył. O ile różnica w procesorze nie jest aż tak wielka, to nadal potrzeba więcej informacji. Jeśli resztę spełniasz, to pewnie procesor.

komentarz 13 grudnia 2019 przez mawerty Użytkownik (800 p.)
Już podałem reszte
komentarz 13 grudnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

Aktualne sterowniki? (Pobierz EasyDriver, jeśli sterowniki są stare, to zaktualizuj. Na stronie jest napisane właśnie o sterownikach)

Jeśli nie to, to procesor.

I niech sie wypowie tu ktoś jeszcze, bo ja sprzętowcem to jeszcze nie jestem, ale uczę się.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 grudnia 2019 przez Springman Nowicjusz (140 p.)
Twoja karta graficzna bazuje na 2 generacji w wymogach jest wyraźnie napisane że minimum to hd 4000. Nic z tym nie zrobisz.
0 głosów
odpowiedź 18 grudnia 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

Windows 7  32 bit

Może chodzić o to, że gra jest 64-bitowa - więc dosłownie jest "nieobsługiwany (32-bitowy) system operacyjny".

(inna sprawa, że faktycznie ten procesor wygląda na mocno stary)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 353 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 291 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 792 wizyt
pytanie zadane 11 września 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Kamil Gołębiowski Nowicjusz (120 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...