• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak oceniacie moją stronę internetową

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
487 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2019 w Nasze projekty przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
zmienione kategorie 11 listopada 2019 przez Czajkowski Krystian

Siema,

Nazywam się Krystian, mam 16 lat.

Co myślicie o mojej stronce?

Ideą tej strony jest by udostępniać wszystkie swoje social media za pomocą jednego linku. Stronę stworzyłem z myślą o youtuberach. Zachęcam do stworzenia konta i napisania w odpowiedziach wszystkiego co można poprawić. Konstruktywna krytyka idei strony i wykonania bardzo mile widziana. 

Mój profil: https://socialshub.net/KrysCzajkowski

Stronka: https://socialshub.net

Z góry dzięki.

 

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 listopada 2019 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Super pomysł :) Założyłem konto i mam kilka spostrzeżeń :)

Nie ma linku do serwisu Github. Jako programista bardzo bym chciał dodać link do mojego profilu. Może warto dodać rozpoznawanie serwisu po linku? Zamiast szukać odpowiedniej kratki ktoś wpisuje link do strony z której pobierasz favicon i masz integracje z wszystkimi stronami ;)

Wgrywanie avatara wygląda dziwnie po wybraniu zdjęcia nic się nie zmieniło dopiero przy kliknięciu zapisz pokazał się avatar.

Więcej automatyzacji! Możesz zrobić integracje z gravatarem bardzo przydatny serwis :)

Nie mogę podlinkować adresu e-mail gdy wpisuje mailto pokazuje mi się komunikat "mailto:rafal@budzis.pl is not link" Fajnie by było gdyby linkowało się automatycznie.

Brakuje mi linków do mojej własnej strony internetowej. Fajnie by było dodawać linki na timeline na instagramie można dodać tylko jeden link klikalny więc ludzie bardzo często tworzą stronę na której jest kilka linków związanych z ostatnimi postami na instagramie. Można by było celować też w osoby z instagrama nie tylko z youtube.

Warto by było wprowadzić też język polski. O ile twórców raczej nie zniechęci język angielski tak już odbiorcy mogą mieć z nim problem. Na szczęście ma dużo tekstu :)

Duży plus za obsługiwanie znaków unicode jakich jak emoji :) Automatycznie linkowanie w bio też super się sprawdza. Jadnak fajnie by było gdyby nasze bio było przed linkami :)

Można mieć dwa profile na jednym adresie e-mail?

PS. Na forum jest kategoria nasze projekty :)
komentarz 11 listopada 2019 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
Rafał, bardzo dziękuje za odpowiedź. Dzięki za feedback, mega pomysły. Widzę, że jeszcze bardzo dużo pracy przede mną. Jeżeli masz jakieś wolne cykle, z chęcią skorzystam z twojej pomocy, oczywiście nie za free. Bardzo przyda mi się pomoc w kodzie, zanim ja to wprowadzę minie mnóstwo czasu, a dla Ciebie jako programisty to pewnie dużo mniej czasochłonne zadanie.
1
komentarz 11 listopada 2019 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

Obecnie sam pracuje nad swoją aplikacją: 

https://scan-food.pl/ 

Dlatego też nie mam zbyt dużo czasu :( Jednak trzymam kciuki za Twój projekt. Ważne abyś podchodził do niego iteracyjnie! Poczytaj o scrum lub innych technikach zarządzania projektem ;) W tej chwili projekt jest na takim etapie że z powodzeniem można go już używać :) Dlatego zajmij się na razie marketingiem i promowaniem pomysłu. Niestety często największy problem to promocja swojego dzieła. 

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 359 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2015 w HTML i CSS przez Kuba Majchrzyk Nowicjusz (140 p.)
–2 głosów
3 odpowiedzi 350 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2015 w PHP przez tytanik2011 Użytkownik (930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 456 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...