• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauka tworzenia botów jaki język programowania.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
708 wizyt
pytanie zadane 23 października 2019 w Inne języki przez graj23x Obywatel (1,590 p.)
otagowane ponownie 23 października 2019 przez Patrycjerz
Chcę się nauczyć programować botów. I chcę wykonać bota tzw. Kreatora kont facebook i gmail automatycznego. I wiem że to łatwe nie będzie i w jakim języku programowania to zrobić a znam htm5 i css3 i visualbasic 2010 trochę. Proszę o pomoc.
komentarz 23 października 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

BT!01 podał dobre narzędzia.

Kreatora kont facebook i gmail automatycznego

Problemem może być też IP, jeśli nie masz zmiennego. A niestety teraz coraz trudniej o zmienne IP.

komentarz 23 października 2019 przez BT101 Stary wyjadacz (12,540 p.)
W stworzeniu czegoś takiego IP to najmniejszy problem a największy to obejście wszelakich systemów antybotowych szczególnie jeśli chodzi o google. Jeżeli on pyta o to jakich technologii ma użyć do stworzenia czegoś takiego to szansa, że faktycznie mu się uda to zrobić jest bliska zeru.
komentarz 23 października 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Google jest dobrze zabezpieczone przed botami to fakt. Nie wiem czy teraz Google nawet nie pyta o telefon (potwierdzenie kodu SMS?) Dawno nie zakładałem maila w googlu

IP jest ważne bo inaczej uda mu się założyć.....jedno konto :) I na tym koniec.

A to, że pyta - nie każdy jest na bieżąco. Dziś polecany jest "pupeeteer" (czy jakoś tak), a 2-3 lata temu używało się głównie CasperJS, PhantomJS itp.
komentarz 23 października 2019 przez BT101 Stary wyjadacz (12,540 p.)
Tak ale w puppeteerze łatwo podłączyć proxy, te płatne raczej nie są blokowane przez google
komentarz 23 października 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Bo to są proxy Googla, który na tym zarabia ;)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 października 2019 przez BT101 Stary wyjadacz (12,540 p.)
edycja 23 października 2019 przez BT101

Javascript i puppeteer albo Python i pyppeteer albo OpenCV. I ogólnie powodzenia z tymi botami ^^.Jeszcze in advance mogę ci polecić to https://github.com/berstend/puppeteer-extra/tree/master/packages/puppeteer-extra-plugin-stealth trochę ułatwi pracę jeśli chodzi o wykrywalność headless browser.

komentarz 23 października 2019 przez graj23x Obywatel (1,590 p.)
A gdzie można za free sie nauczyć w necie choćby pobrać książki w pdf
komentarz 23 października 2019 przez BT101 Stary wyjadacz (12,540 p.)
W internecie
komentarz 23 października 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
BT101 - nie rozumiem dlaczego podałeś OpenCV?? Do rozpoznawania kodów captcha są specjalne usługi oraz wyspecjalizowane biblioteki.
komentarz 23 października 2019 przez BT101 Stary wyjadacz (12,540 p.)
Fakt można użyć serwisów, w których jest oferowana usługa rozwiązywania recaptch przez hindusów :)
komentarz 23 października 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Dokładnie.... Hindusi, Chińczycy się przydają.

Podobne pytania

–12 głosów
1 odpowiedź 460 wizyt
+4 głosów
1 odpowiedź 687 wizyt
pytanie zadane 27 października 2017 w Inne języki przez prominepl Bywalec (2,440 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 252 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...