• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 10 razem z laptopem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
177 wizyt
pytanie zadane 22 września 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Scorps Użytkownik (590 p.)
Cześć!

Kupując laptopa z Windowsem jaka jest przypisana do niego wersja? Home czy Pro? A może samemu sobie można wybrać przy instalacji? Jak to sprawdzić?

Dzięki!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 września 2019 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
W specyfikacji produktu? Na przykład na stronie sklepu, w opisie komputera.
komentarz 22 września 2019 przez Scorps Użytkownik (590 p.)
Na stronie produktu jest napisane "Windows 10" bez wersji, ale chodzi mi o mojego laptopa, którego już kupowałem 3 lata temu. Zainstalowałem Win10 home, ale teraz potrzebuje win10 pro.
komentarz 22 września 2019 przez niezalogowany
Sprawdzić możesz klikając PPM na Ten Komputer i właściwości, tam przy aktywacji jest wersja systemu. Co do aktualizacji darmowej Mając windows 10 home, możesz kupić w Windows Store uaktualnienie do wersji PRO. Tu jest więcej informacji :
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12384/windows-10-upgrading-home-to-pro
komentarz 22 września 2019 przez Scorps Użytkownik (590 p.)

@Rewers,

Ja robiłem już format mojego laptopa, sciągnąłem windows 10 z oficjalnej strony MS i przy instalacji wybrałem win 10 home, ale mialem tez inne opcje m.in. win 10 pro. Tylko skąd mam wiedzieć czy mogę zaistalować win 10 pro?

komentarz 22 września 2019 przez niezalogowany
Takie opcje mają wszyscy to jest zapisane w instalatorze. Możesz zainstalować pro ale klucz nie będzie działał jeśli masz Home. A wersje jaka jest aktywowana na twoim sprzęcie sprawdzisz tak jak napisałem wcześniej.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 703 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 374 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Wikus841 Początkujący (370 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 241 wizyt
pytanie zadane 28 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Patryk Sadkowski Nowicjusz (220 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...