• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z kierunkiem rozwoju

+2 głosów
98 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Groszekorginal Obywatel (1,040 p.)
Otóż mój problem dotyczy tego iż jestem .Net dev wanna be. Chciałbym iść bardziej  w web, lecz mam problem z Asp.Net Core. Ponieważ tworząc web appa od startu projektu nie mogę ogarnąć co się dzieje, z racji tych wszystkich gotowych klas itp. Natomiast trudno mi znaleźć jakiś tutorial pokazujący budowę strony od pustego projektu. Dodam jeszcze że moim gwoździem do trumny był flask w pythonie którego przejrzystość, oraz prostota tak się spodobała że nie mogłem się oderwać. Ktoś podrzuci jakiś sensowny materiał do nauki ?
komentarz 14 sierpnia przez Ehlert Mędrzec (166,360 p.)

yes Mam to samo z nodem, kiedy patrzę na php.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia przez Rafajah Bywalec (2,150 p.)
.NET core jest bardzo fajny i przyszłościowy jeśli lubisz C#. No i wcale nie jest trudny mimo, że faktycznie, tworząc gotowy szablon z tych zaproponowanych przez Visual Studio można dostać zawrotu głowy.

Jednak może to Cię poratuje:

https://dzone.com/articles/creating-a-basic-web-site-from-an-aspnet-core-empt

poszukaj dobrze po necie, a napewno znajdziesz dużo materiału. Oczywiście angielski must have.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 122 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w C# i .NET przez Sebatsian D. Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 94 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 52 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w C# i .NET przez lewy Obywatel (1,260 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

65,728 zapytań

112,369 odpowiedzi

237,231 komentarzy

46,688 pasjonatów

Przeglądających: 181
Pasjonatów: 4 Gości: 177

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...