• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z pierwszym uruchomieniem telefonu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
202 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2019 w Urządzenia mobilne przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
Witam!

Mam taki problem, a mianowicie nie moge połączyć się ze swoim kontem google na używanym telefonie. Zresetowałem go do factory mode przez recovery mode ale gdy przy uruchamianiu dochodzę do podania adresu email to mam:

Urządzenie zostało zresetowanem Aby kontynuować, zaloguj się na konto google które było używane wcześniej na tym urządzeniu, a nie mam do niego dostępu!

Pomocy!
komentarz 23 lipca 2019 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
Dziękuję ale nie oto michodzi, jak zmienić to konto

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2019 przez Johny90 Nowicjusz (140 p.)
Wydaje mi się, że musiałbyś byc zalogowany na starym koncie, aby zmienić je nowe. Wygląda to na jakiś anty-złodziejski patent
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2019 przez niezalogowany
Chyba nie uda ci się tego rozwiązać w inny sposób niż wgranie własnego romu
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2019 przez Ares Obywatel (1,560 p.)
Jeśli zrobiłeś to przez recovery mode to musisz się zalogować na konto, które tam było przed resetem. Niestety obejść to będzie bardzo trudno bo google zabezpieczyło androida w ten sposób przed kradzieżami.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 147 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2020 w Assembler przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 76 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2020 w Java przez Lampards Obywatel (1,130 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...