• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Odzyskanie danych do konta MyBB/E-Mail

Object Storage Arubacloud
0 głosów
248 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Ziebaa Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 15 lipca 2019 przez Ziebaa
Cześć.

Jakoś rok, może dwa lata temu postawiłem na darmowym hostingu forum oparte o MyBB. Teraz (jako iż zawiesiłem swoje plany co do niego, a władowałem tam określoną ilość pieniędzy) chciałbym odzyskać do niego passy. Ewentualnie do mail'a, który jest potrzebny, żeby zalogować się do hostingu. Udało mi się odzyskać passy do konta administratora na samym forum, aczkolwiek nie pasuje ten e-mail do hostingu, a do panelu kontrolnego przez forum potrzebny jest pin, którego (o zgrozo!) także zapomniałem :). Da się to jakoś podglądnąć. Czy w ogóle da się zrobić cokolwiek??
komentarz zamknięcia: Naprawione
komentarz 15 lipca 2019 przez Ziebaa Nowicjusz (120 p.)
Naprawione!

Ostatecznie udało mi się znaleźć passy do konta (poprzez wydzwonienie znajomych, z którymi mieliśmy takową domenę założyć)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2019 przez SmoothCrash Obywatel (1,520 p.)
daj we wiadomosci dostepy , adres co i jak i zerkne co sie da zrobic
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)

Pin jest zapisanu w pliki inc/config.php powinno być coś takiego:

$config['acp_pin'] = 'yourpin';

I to jest chyba jedynie miejsce gdzie wystepuje (w bazie o ile mi wiadomo nie jest przechowywany).

komentarz 15 lipca 2019 przez Ziebaa Nowicjusz (120 p.)
Rzecz w tym, że nie mam ani dostępu do hostingu (na którym zostały wszystkie pliki bo jak pisałem, rok czy dwa lata wstecz zakładałem forum), a co za tym idzie do plików konfiguracyjnych bo te razem z dyskiem leżą gdzieś w odmętach mieszkania, któregoś z moich znajomych.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 270 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,909 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2018 w Offtop przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 103 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2022 w Offtop przez Forrry Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...