• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uszkodzony tablet

Object Storage Arubacloud
0 głosów
248 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2019 w Urządzenia mobilne przez Tauros Nowicjusz (150 p.)
otwarte ponownie 10 lipca 2019 przez Tauros
Witam,

Posiadam tablet Samsung Galaxy Tab 3. Parę lat temu gdy byłem jeszcze małym dzieckiem podczas aktualizacji oprogramowania układowego wyłączyłem go. Po tym wydarzeniu nie mogłem już go zaktualizować ponowie po pewnym czasie zauważyłem że nie mogę pobierać aplikacji ze sklepu Play jak i instalować nic pobranego z internetu. Po jakiś 3 latach nieużytkowania tabletu miałem zamiar coś z tym zrobić lecz na marne. Komputer nie widział urządzenia więc nie mogłem w żaden sposób go zaktualizować za jego pomocą, pobierałem również sterowniki lecz nic nie pomogło.

I przychodzę zapytaniem  czy jest ktoś w stanie coś z tym zrobić?
komentarz 9 lipca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Przywracanie do ustawien fabrycznych?
komentarz 9 lipca 2019 przez Tauros Nowicjusz (150 p.)
Niestety nie pomagało

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 lipca 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
wybrane 10 lipca 2019 przez Tauros
 
Najlepsza
Uruchom download mode i wgraj od zera, jak go włączyć znajdziesz w zależności od modelu (np. na yt).

Soft i narzędzie do wgrywania (chyba odin w przypadku samsungow) znajdziesz na forum android.com.pl (to nie jest reklama tylko jedno z większych forów o androidzie po Polsku - sory ale nie streszczę Ci tutaj całego procesu).

Generalnie to co cię interesuje to fachowo zwie się "Jak wgrać stock rom do Samsung Galaxy Tab 3" i/lub "Samsung Galaxy Tab 3 Flash Stock Rom".
+1 głos
odpowiedź 10 lipca 2019 przez Tomasz Kolk Użytkownik (750 p.)
Wgraj nowy system przez program na windows odin. Masz pełno poradników na YouTubie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 98 wizyt
pytanie zadane 7 marca w Urządzenia mobilne przez Rnibsu Początkujący (290 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
pytanie zadane 26 października 2022 w Urządzenia mobilne przez Ventus Użytkownik (740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 335 wizyt
pytanie zadane 2 października 2022 w Urządzenia mobilne przez KitKetPolska Nowicjusz (240 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...