• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak obrazu na monitorze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
524 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)
Witam od paru dni borykam się z problemem braku obrazu na monitorze komputer normalnie się uruchamia lecz nie słychać tego "pip" na płycie głównej czasami przy wyłączania lub włączania komputera słychać jakby uderzenie myślałem że to wina karty lecz sprawdziłem u kolegi i wszystko z nią ok. Próbowałem restart biosu lecz nic z tego. Zmieniłem zasilacz nadal to samo nawet znalazłem płytę główną która pasowała pod chipset procesora lecz nie mam pewności czy płyta która znalazłem w piwnicy i podłączyłem w ramach testu jest sprawna. Mam nadzieje ze znajdę tu rozwiązanie.
komentarz 3 lipca 2019 przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)
Do tv podłączalem z tego i z tego
komentarz 3 lipca 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
musisz jeszcze raz na spokojnie pomyśleć co u kolegi działało i dlaczego a co u V

Ciebie nie działa. Gdzieś popełniasz błąd biorąc coś za pewnik.

Stawiałbym na kabel-przejsciówke ale u kolegi chodziło - u Ciebie nie chce...

kabel odpada bo na hdmi tez nie idzie no chyba że obydwa kable sa zjeb...

Kabel zasialający do graficzej na pewno podpiąłeś?

Zasilacz niby nie bo sprawdzałeś na innym.

pamieć i procek dociśnięty.

Procek nie ma żadnej nóżki wygiętej i pasta na wetylatorze jest?

Update bios'u bez obrazu nie zrobisz.

Ja nym probował odpiąć karte i na samej płycie głownej próbował jak ruszy to dopiero dokładałbym dedykowaną.
komentarz 4 lipca 2019 przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)
Byłem dzisiaj w piwnicy i znalazłem ten glosniczek w starej obudowie i mam pytanie czy dzięki temu czegoś się więcej dowiemy
komentarz 4 lipca 2019 przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)
Po podłączeniu glosniczka mimo że ram włożony głośnik piszczy
komentarz 4 lipca 2019 przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)
Ok dobra wiadomość podłączyłem inny ram i po podłączeniu kabla do płyty g wejść do biosa

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 lipca 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
@tkz  dobrze kombinował wyciagnij grafike i podłącz monitor pod płyte główną tam masz zitegrowaną.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 215 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 110 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Galll Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 614 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Krzysztof Mirek Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...