• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Piszczące cewki karty graficznej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
871 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Qmega Początkujący (270 p.)

Witam!
Mam problem z komputerem, a dokładniej to z kartą graficzną, ponieważ pod obciążeniem (w trakcie rozgrywki) karta wydaję dziwny dźwięk pisku. Jest to nowy komputer gram na nim ok. 3 tygodnie, lecz dopiero wczoraj wieczorem pojawił się ten problem. Chciałem się dowiedzieć czy mogę coś z tym zrobić? Całą sytuację nagrałem a link do filmu na YouTubie umieszczam niżej. Proszę o pomoc :)
Link do filmu, o którym wspomniałem wcześniej: https://www.youtube.com/watch?v=tL-pDJaoYwI

Mój zestaw komputerowy:
AMD Ryzen 5 2600
MSI GeForce RTX 2060 Gaming Z (o niej mowa)
MSI B450 Gaming Plus
SSD Crucial MX 500
2X8 3000MHz G.SKILL CL16
SilentiumPC 550W Supremo L2 Gold

Pozdrawiam :)

1
komentarz 25 czerwca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Na pewno karta? Zasilacz też może piszczeć. Wyjmij kartę i włącz PC, chyba, że masz 2 drugą kartę, to podmień i sprawdź. Na Twoim miejscu próbował bym z gwarancją, wyślij w mailu ten filmik i powinno być okey.
komentarz 25 czerwca 2019 przez Qmega Początkujący (270 p.)
Niestety komputer mi się nie odpala bez karty, bo nie mam zintegrowanej, ale masz rację trzeba wysłać reklamację :(
komentarz 26 czerwca 2019 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

@Qmega, Ten filmik to niezła dyskoteka... jeszcze brakuje dobrego bitu w tle...

1
komentarz 26 czerwca 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Niestety niewiele można poradzić, późniejsze serie Gaming MSI były już pozbawione tego problemu.
komentarz 26 czerwca 2019 przez Qmega Początkujący (270 p.)

@jpacanowski,  Akurat tak miałem ustawione rgb, zazwyczaj gram przy jednym kolorze, ale nie tego dotyczyło pytanie więc jestem zdziwiony że moje rgb zwróciło taką uwagę, jeśli nie potrafi Pan czytać pytania ze zrozumieniem to nie wiem co Pan tu robi.

komentarz 26 czerwca 2019 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

@Qmega, Gdybyś zauważył, to pisałem jako komentarz pod postem, a nie jako odpowiedź... Też nie wiem co ty tu robisz, i pokazujesz jakieś filmy dyskotekowe.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 247 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 107 wizyt

92,576 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...