• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak za pomocą paska adresu wyświetlać zawartość strony?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
202 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2019 w PHP przez Pawel512 Nowicjusz (240 p.)
zamknięte 7 czerwca 2019 przez Pawel512
Uczę się php i mam problem, czytałem coś w googlach o parametrach w pasku adresu,i owe parametry idą do bazy danych msql, ale nie wiem jak to zrobić, czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić, podać jakieś komendy albo słowa kluczowe? nie wiem nawet od czego zacząć. Jest jakaś funkcja czy coś? Chcę wyświetlić dane z bazy danych na stronie. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.
komentarz zamknięcia: Dowiedziałem się tego o co pytałem
1
komentarz 7 czerwca 2019 przez kalczur Gaduła (4,320 p.)

Mówisz o metodzie GET, w adresie strony po wpisaniu np www.nazwastrony.php?id=2
do zmiennej  $_GET['id'] trafia liczba 2. Teraz musisz połączyć się z bazą danych i wypisać chciane rekordy. Tu masz przykład kess.snug.pl/?sid=10&pid=43

komentarz 7 czerwca 2019 przez Pawel512 Nowicjusz (240 p.)
To takie proste? Dzięki ziomek, ile czasu mi zaoszczędziłeś nawet nie wiesz :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 730 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 253 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,308 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...