• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Lenovo G9580 problem z karta graficzna Geforce 710M

Object Storage Arubacloud
0 głosów
141 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2019 w Sprzęt komputerowy przez Mariusz Wlazły Nowicjusz (210 p.)
Witam fascynatow ! :)

Od wczoraj kompletnie mi siadła grafika , probuje instalwac sterowniki do mojej zewnetrznej karty Geforce 710M , ale na próżno nawet na stronie nie sciagnac, rowniez za pomocą GeForce Experience .

Chyba przerzucilo mnie na zintegrowana grafike INTEL HD, ale straszna jest.

Jak mogę naprawić taki problem? Lub ewentualnie jaka karte moge dokupic nową by to działało prawidłowo na mojej płycie, jakas lepsza oczywiscie.

Ale pierw chciałbym jeszcze ta jakoś naprawic

dzieki wielkie z gory!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 maja 2019 przez Junior_plusplus Obywatel (1,130 p.)

W pierwszej kolejności należy wejść do menedżera urządzeń kliknąć prawym przyciskiem myszy na karcie Geforce 710M i wybrać opcję odinstaluj urządzenie. Następnie uruchamiamy komputer ponownie. Komputer po ponownym uruchomieniu powinien wykryć grafikę i ewentualnie zainstalować domyślne sterowniki. Jeżeli tak się nie stanie należy poprać sterowniki podaje link do strony:

Windows 10 64

Jeżeli inny system operacyjny to proszę wybrać w panelu wyboru odpowiednią wersję

Co do działania na grafice zintegrowanej a dedykowanej zazwyczaj pierwotnie jest to skonfigurowane w taki sposób, że domyślne pracujemy na integrze natomiast w bardziej zaawansowanych zastosowaniach np. gra następuje przełączenie na grafikę dedykowaną. Oczywiście można dokonać zmiany ustawień wybrać jedną z nich albo obie w trybie opisanym wyżej w panelu konfiguracyjnym karty graficznej.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,648 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,016 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 138 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2022 w Sprzęt komputerowy przez Kaduq Użytkownik (780 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...