• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 10 Hdmi Switch Monitor

Object Storage Arubacloud
0 głosów
133 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2019 w Sprzęt komputerowy przez kubekszklany Gaduła (3,190 p.)

Witam. Kupiłem switch hdmi i podpiąłem pod niego komputer z windows 10 i raspberry. I o ile raspberry działa bez problemu, to jak przełączę na komputer, to mam coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=9oaK5NIsRiU Ekran migocze, co chwilę obraz znika na jakies pół sekundy, tak jakbym odłączał i podłączał kabel. Próbowałem 2 kable, obydwa z tym samym efektem. I raczej nie jest to wina kabli bo ten sam komputer uruchomiony w trybie awaryjnym działa w 100% bezproblemowo. Próbowałem wyłączać usługi w msconfig (znalazłem to w jakimś poradniku) ale za wiele to nie dało. I tym sposobem utknąłem w trybie awaryjnym, bo w normalnym komputera raczej nie da się używać. Próbowałem też aktualizacji sterowników, ale nic to nie dało. Wie ktoś jak to naprawić?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 maja 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Połącz bez switcha?
komentarz 6 maja 2019 przez kubekszklany Gaduła (3,190 p.)
Switch z nazwy służy do przełączania pomiędzy urządzeniami, gdybym nie potrzebował to bym nie używał.
komentarz 6 maja 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Jeśli bez switcha działa to znaczy, że wina jest po stronie switcha... nie wiem ile zapłaciłeś za urządzenie, ale wydaje się być tanią chińszczyzną jeśli pojawiają się takie glitche

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 100 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 275 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 616 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...