• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dysfunkcja mesengera

–1 głos
85 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia w Telefony i tablety przez GCJ Nowicjusz (120 p.)

Dzień dobry,

Proszę o pomoc, mam problem z wyświetlaniem zdjęć w danych konwersacjach na messengerze, które były udostępnione (wysyłane). Zaraz pod napisem 'Wystąpił błąd' powinny ukazać się zdjęcia lub chociaż napis "ładowanie zdjęć", a takiego czegoś w ogóle nie ma i nie da się zjechać niżej. Próbowałam od instalować aplikacje wyczyścić dane i nawet patrzyłam u siostry, która ma mesengera i jest wszystko u niej jest w porzadku ale jak ja na jej telefonie zalogowałam się na swoje konto problem był cały czas taki sam nie wiem co mam zrobi, bo nawet aktualizacje aplikacji nie pomagają. A i na komputerze da się na fb odczytać te zdjęcia, lecz na aplikacji już nie . Wysyłałam też sporo raportów w centrum pomocy messengera i nie dostałam odpowiedzi i problem cały czas występuje. Pytałam też znajomych i szukałam w internecie informacji na ten temat i niczego konkretnego w tym temacie nie ma, dlatego też proszę o pomoc. ( nie wiem czy dobrze, że tutaj pisze, bo możliwe, że tym sie nie zajmujecie ale może miał ktoś podobny problem )

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia przez kompowiec2 Mądrala (6,070 p.)
1. Messenger nie jest open source
2. Użyj IRC/XMPP/SIP
3. RTFM

Podobne pytania

–9 głosów
3 odpowiedzi 361 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2018 w Telefony i tablety przez Tom1984 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 204 wizyt
pytanie zadane 10 października 2017 w Telefony i tablety przez Kam Ka Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,733 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

65,654 zapytań

112,282 odpowiedzi

236,928 komentarzy

46,645 pasjonatów

Przeglądających: 147
Pasjonatów: 1 Gości: 146

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...