• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak to działa? Wdrażanie aplikacji postawionej na symfony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
226 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2019 w PHP przez Anon LVL 1000 Użytkownik (690 p.)
Nie rozumiem z dokumentacji jak mogę wdrożyć swoją aplikację stworzoną już w symfony, chciałbym wspomnieć, że jestem całkowitym noobem w symfony i dopiero poznałem podstawy, ale nie wiem gdzie konkretnie mogę drożyć swoją aplikację by była dostępna dla każdego, niby jest tam napisane, ale ledwo co z tego rozumiem, czy może mi ktoś napisać jak to z czym się je? Będę mega wdzięczny :( Szukam już tyle ... szukam po internecie po tutorialach i nie mogę znaleźć :(

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

Pierwszy wynik pod 'symfony deploy'

https://symfony.com/doc/current/deployment.html

komentarz 7 kwietnia 2019 przez Anon LVL 1000 Użytkownik (690 p.)

Nie rozumiem z dokumentacji jak mogę wdrożyć swoją aplikację stworzoną już w symfony,

O tym właśnie pisałem 

komentarz 7 kwietnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
to może napisz z którym konkretnie punktem masz problem, bo teraz to Twój post wygląda jak prośba o darmowe stworzenie full tutoriala i to najlepiej po polsku... :)
komentarz 7 kwietnia 2019 przez Anon LVL 1000 Użytkownik (690 p.)
Naprawdę nie rozumiem co jest napisane w tej dokumentacji, to jest może i łatwe dla zrozumienia dla innej osoby, ale nie dla mnie, każdy człowiek jest inny i ja naprawdę nie rozumiem tego od ZERA nie wymagam polskiego poradnika, może jak dla mnie być w zupełnie innym języku niż nawet ten angielski, ale chcę to zrozumieć....

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 148 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 76 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2019 w PHP przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 850 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2022 w JavaScript przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...