• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Fabric.js + Laravel

0 głosów
30 wizyt
pytanie zadane 2 marca w JavaScript, jQuery, AJAX przez kordix Bywalec (2,130 p.)

Ktoś z was próbował odpalić tą bibliotekę: fabric.js w Laravelu?

U mnie po prostu nie chce działać. 

Weźmy np. taki prosty kod:

<canvas class="" id="c2"></canvas>

<script>
var canvas = new fabric.Canvas('c2');

var triangle = new fabric.Triangle({ left:50,
  angle: 30,
  width:50,
  height:30,
  selectable:false,
  angle:40 });

canvas.add(triangle);
</script>

Poza Laravelem normalnie działa, w Laravelu mam odpowiedni element canvas w widoku, na 100% ładuję bibliotekę i oczywiście ten skrypt. Nawet reaguje na błędy - jak np. nie dołączę biblioteki loguje 'fabric not defined', jak biblioteka jest nie wywala żadnego błędu ale... po prostu nie reaguje, nic się nie rysuje.

Mieliście taki problem w Laravelu z tą lub inną bibliioteką?

komentarz 2 marca przez Tomek Sochacki Mędrzec (163,650 p.)
ale w jakim sensie w laravelu? mówisz o bibliotece front-endowej w JS, a za chwilę o back-endzie w PHP... niezbyt rozumiem?
komentarz 2 marca przez kordix Bywalec (2,130 p.)
W laravelu mam po prostu widok w którym dołączam tą bibliotekę.

Co ciekawe jak nie zawieram <script src="{{ asset('js/app.js') }}" defer></script> to działa.

Działa mi też dobrze nawet z tym app.js w innym widoku w której dołączam bibliotekę na identycznej zasadzie.
komentarz 2 marca przez kordix Bywalec (2,130 p.)
Ale jaja.. jak dodałem defer do wszystkich skryptów to śmiga
1
komentarz 2 marca przez Tomek Sochacki Mędrzec (163,650 p.)
w JS musisz bardzo uważać na kolejność wczytywania i wykonywania skryptów. Jeśli chcesz użyć jakieś libki to dopilnuj, aby była ona wczytana przed próbą jej wykorzystania :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 97 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez rot18ru Obywatel (1,000 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 206 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mi-20 Stary wyjadacz (10,070 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mi-20 Stary wyjadacz (10,070 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

61,204 zapytań

107,094 odpowiedzi

223,009 komentarzy

32,535 pasjonatów

Przeglądających: 193
Pasjonatów: 3 Gości: 190

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...