• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Crashowanie się gier

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,322 wizyt
pytanie zadane 21 lutego 2019 w Systemy operacyjne, programy przez kazami Nowicjusz (120 p.)

Witam, mój problem polega na tym, że każda gra po uruchomieniu crashuje się po czasie od 20minut do 1.5h, mam laptopa lenovo ideapad y700 raz po crashu FiveM dostałem taki komunikat:

Z tego co zrozumiałem problem występuje z kartą graficzną (Nvidia GeForce GTX 960M), aczkolwiek po zmienieniu ustawień karty graficznej w panelu tak, aby nie była za bardzo obciążana oraz obniżeniu jakości grafiki w grze błąd nadal występuje. Po moim spostrzeżeniu dotyczącym procentowego wykorzystania ilości ramu (2x4gb 2133MHz) które wynosiło 80% myślę, że może coś też być z nim. Proszę o pomoc w rozwiązaniu i nie pisaniu głupich odpowiedzi typu odinstaluj i zainstaluj, ponieważ występuje to we wszystkich grach.

komentarz 21 lutego 2019 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Temperaturę GPU w stresie sprawdzałeś?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 lutego 2019 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Masz zainstalowaną najnowszą wersje DirectX? Gier owszem nie opłaca się reinstalować , ale myśle że DirectX warto.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 146 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 323 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez fibonacci Użytkownik (720 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 437 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2016 w Offtop przez Arbuz666 Nowicjusz (230 p.)

92,575 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...