• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozpoczęcie kursu HTML i CSS z Pasja informatyki

–2 głosów
116 wizyt
pytanie zadane 11 lutego w HTML i CSS przez szalony_kojot11 Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 11 lutego przez Arkadiusz Waluk
Cześć,
Chciałbym się dowiedzieć w jakiej kolejności najlepiej oglądać kursy z kanału Pasja informatyki  dot. HTML i CSS, zeby otrzymać sensowny przekaz. Z góry wielkie dzięki

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 lutego przez MateuszB Stary wyjadacz (10,560 p.)
komentarz 11 lutego przez szalony_kojot11 Nowicjusz (120 p.)
A mam jeszcze pytanie czy mozesz polecic jakies ciekawe ksiazki do nauki HTML i CSS ?
komentarz 11 lutego przez Groszekorginal Użytkownik (810 p.)
Jest, nazywa się HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW, ja się z niej uczyłem, polecam
komentarz 11 lutego przez MateuszB Stary wyjadacz (10,560 p.)
Moim zdaniem kursów "od podstaw" i "jak zacząć" jest w sieci na tyle dużo, że nie musisz wydawać ani grosza... Chyba, że lubisz się uczyć z książek i dlatego szukasz - wtedy patrz na daty, żebyś się nie naciął na jakieś przestarzałe rozwiązania.

Niestety nie pomogę z wyborem bo sam nie korzystam. "Moja pierwsza strona internetowa w HTML5 i CSS3" od Damiana Wielgosika (darmowa) często mi się rzucała w oczy, ale nie jestem w stanie teraz znaleźć linku od pobrania. Autor skasował z jakiegoś powodu. Może jak dobrze poszukasz (albo ktoś miły wrzuci link) to znajdziesz. Powodzenia.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 123 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 132 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 198 wizyt
pytanie zadane 3 maja 2017 w Offtop przez Artur313 Użytkownik (750 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

63,340 zapytań

109,599 odpowiedzi

228,959 komentarzy

44,170 pasjonatów

Przeglądających: 201
Pasjonatów: 7 Gości: 194

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...