• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Osoba do nauki node.js i reacta

Object Storage Arubacloud
0 głosów
299 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2019 w JavaScript przez bergman Obywatel (1,600 p.)
Szukam osoby znajacej  czysty java script ,która nie zna reacta i node jsa by wspolnie z nia sie pouczyc na discordzie w grupie siła razem zawsze raźniej iłatwiej sie zmobilizować.(sam znam dosyc dobrze czystego java scripta i biblioteke jquery )

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2019 przez niezalogowany
nie chcę się wtrącać w twoją ścieżkę zawodową i wgle ,ale wg mnie React został już kilka lat temu prześcignięty przez Vue.js wg mnie nie ma sensu uczyć się Reacta w 2019 co prawda React ma swoje react native ale vue też już ma swoje vue native :) do tego Vue ma łatwiejszą składnię jest łatwiejsze do zrozumienia jak sobie sprawdzisz angielskiego yt to więcej osób poleca Vue , ale wiadomo ile osób tyle opini ja chciałem wyrazić tobie swoją , a tak o :)
komentarz 31 stycznia 2019 przez bergman Obywatel (1,600 p.)
dziękuje bardzo za swoją opinie dużo się zastanawiałem nad wyborem frameworka pomiedzy angularem i reactem głównie zobaczyłem wiele dyskusji na ten temat i zdecydowałem sie wybrać reacta ,ale możliwe ze masz racje nie brałem pod uwage Vue i nie wiem o nim zbyt wiele ale z tego co wiem napewno jest mniejsza społeczność korzystająca z tego frameworka i w ewentualnym szukaniu pomocy na forum ciezej bedzie ja znaleźć ,ale poczytam dokladniej o Vue i o jego zaletach i wadach i w czym wygrywa nad reactem
komentarz 31 stycznia 2019 przez niezalogowany
wiesz co z tą społecznością mogę się zgodzić ,ale tylko do 2017 r ponieważ od 2018 vue.js na githubie lubi więcej osób , więcej jest tematów na stackoverflow oraz na 4programers dotyczących vue.js polecam ci przysiąść jeszcze jeden dwa dni nad wyborem frameworka vue ma też taką zaletę nad reactem że react dużo miesza js z html zresztą jak już się troszkę zacząłeś uczyć to pewnie to zauważyłeś :) Nwm ile w tym prawdy ,ale Vue.js podobno wyciągnęło wnioski z błędów Angular oraz React
komentarz 31 stycznia 2019 przez Comandeer Guru (601,450 p.)

ponieważ od 2018 vue.js na githubie lubi więcej osób

I co to zmienia? Wciąż kilkukrotnie więcej jest projektów stojących na React niż Vue, co pokazują choćby statystyki ściągnięć na npm. 

komentarz 31 stycznia 2019 przez niezalogowany
ja nie chcę decydować za kogoś komuś narzucać swojego zdania ja poprostu chcę aby na spokojnie zastanowił się nad wszystkimi dostępnymi opcjami sam po sobie wiem że gdy zaczynałem z backendem (wiem zmieniłem temat) to nie wiedziałem tak naprawdę czego chcę wpierw był python , django i wielce chwalenie jaki on nie jest zajefajny teraz PHP ,a za 2 miesiące mimo że polubiłem PHP będę uczył sie Java i jesgo springa lepiej spróbować wszystkiego aby nie mieć wątpliwości czego tak naprawdę się chce :)

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 342 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2021 w JavaScript przez qax Dyskutant (8,060 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 432 wizyt
pytanie zadane 7 września 2021 w JavaScript przez rszczepanski02 Obywatel (1,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 174 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2020 w JavaScript przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...