• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chińskie drzewo przedziałowe

Object Storage Arubacloud
0 głosów
464 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2019 w Algorytmy przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Na obozie z algorytmów przygotowującego do OI wspomniane było chińskim drzewie przedziałowym. Szukam po sieci jakiegoś tutka na ten temat, ale nie mogę nigdzie znaleźć, są tylko zwykłe drzewa przedziałowe :\ Ale takie coś istnieje na 100% bo już kilka osób mi o nim mówiło.

Jakby ktoś rzucił linka, albo wytłumaczył byłbym wdzięczny.

Np. jest takie zadanie: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/wiekuisty_ontak2015/p/sad/?fbclid=IwAR0cdq5pj_QDS_GMZgS7lN5UnLBwngLPO_PwN5zLvNgxcCiOu55i48VHmOE  i nie zrobi się tego na zwyczajnym drzewie przedziałowym.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 2 marca 2023 przez polandonion Mądrala (7,040 p.)
bump
1
komentarz 3 marca 2023 przez Whistleroosh Maniak (56,980 p.)
Ja o tym nie słyszałem, być może to jakaś nieoficjalna nazwa wymyślona przez znajomych OP. Zadanie wygląda jakby dało się je rozwiązać zwykłym drzewem przedział-przedział
1
komentarz 3 marca 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
sądzę że to po prostu NAZWA_WŁASNA, na wymyślone zadanie i jakiś "wymyślony specjalny algorytm związany z podziałami"
komentarz 3 marca 2023 przez pasjonat_algorytmiki Pasjonat (19,540 p.)

@Whistleroosh, 

Co to OP? 

1
komentarz 3 marca 2023 przez Whistleroosh Maniak (56,980 p.)

Original Poster: The person who begins the selected thread in that particular forum.

niezwiązane z algorytmiką :)

komentarz 3 marca 2023 przez pasjonat_algorytmiki Pasjonat (19,540 p.)
Aha okej :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 575 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 223 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 351 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2023 w C i C++ przez polandonion Mądrala (7,040 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...