• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Edytowanie istniejącego PDFa przez PHP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
324 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2019 w PHP przez Grzegorz :> Dyskutant (8,050 p.)
zamknięte 24 stycznia 2019 przez Grzegorz :>
Cześć, szukam narzędzia, które pozwoli mi na edycję istniejącego PDFa dzięki PHP.
Robię projekt do szkoły. Muszę zrobić formularz deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego. Po wypełnieniu pól formularza ma zostać wygenerowany PDF z wpisanymi przez użytkownika danymi. Oczywiscie jego dane mają byc zapisane w bazie, ale mysle, ze to nie sprawi mi problemu. Chciałem to zrobić za pomocą FPDI, ale w darmowej wersji obsługuje tylko PDFy w wersji do 1.4, powyżej niestety trzeba zapłacić. Jako, że jest to projekt szkolny zależy mi na tym, żebym mógł go wykonać bez żadnych kosztów. Macie może jakieś porady? Jakieś narzędzia godne polecenia?
Z góry dzięki :>
komentarz zamknięcia: Po prostu przekonwertowałem wersję PDFa do 1.4 i teraz FPDI działa :>
1
komentarz 24 stycznia 2019 przez niezalogowany
nie lepiej zrobić takie coś że będzie zapisywało ci to w  zwykłym .doc i konwertowało na pdf?
komentarz 24 stycznia 2019 przez Grzegorz :> Dyskutant (8,050 p.)
Jest to myśl, ale wątpię, żeby to coś dało. Nie wiem jak miałbym wpisać tekst w te pola :/

http://www.oke.jaworzno.pl/www2/zalaczniki/z/2019/2019_zal_3.pdf
komentarz 24 stycznia 2019 przez niezalogowany
przekonwertuj ten pdf jakimś konweterem online na doc i wtedy zobaczymy
komentarz 24 stycznia 2019 przez Grzegorz :> Dyskutant (8,050 p.)
Przekonwertowałem kilka razy z różnych stron. Mam teraz doc, w większość tych kwadratów mogę wstawić teraz tekst. Jednak do niektórych nie, ale mogę już ręcznie te niedziałające zrobić. Ale co teraz? W jaki sposób będę mógł w wybrane kwadraty wpisywać kolejne litery?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 stycznia 2019 przez niezalogowany
może coś tutaj będzie nie czytałem ale po tytule widzę że znajdziesz tam odpowiedź :) https://www.w3schools.com/php/php_file_create.asp
komentarz 24 stycznia 2019 przez Grzegorz :> Dyskutant (8,050 p.)
Niestety to nie to :/
komentarz 24 stycznia 2019 przez niezalogowany
może coś tutaj https://stackoverflow.com/questions/1768894/how-to-write-into-a-file-in-php

podstawą jest dowiedzenie się jak zapisać coś do pliku jeżeli znajdziesz to wtedy możesz już coś pokombinować

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 542 wizyt
pytanie zadane 4 września 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 88 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2019 w Grafika i multimedia przez vilano Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 624 wizyt
pytanie zadane 20 października 2017 w JavaScript przez SzymonSmith Użytkownik (870 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...