• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laravel api jwt passport

0 głosów
21 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia w PHP, Symfony, Zend przez Ziito Użytkownik (670 p.)
Cześć może mi ktoś pomóc z moim problemem? mianowicie pierwszy raz w życiu robie api sugerowano mi skorzystanie z jwt z tym że wywala błąd że nie odnaleziono providera gdzie przed sekundą go wklejałem XDDD.

Może passport? z tym że też jest jakiś dziwny bo też wywala błędy których być nie powinno. I jedno pytanie dlaczego wszyscy mówią aby robić api a nigdzie nie ma nawet dobrego tutoriala jak w ogóle zacząć zabawę z tym dziadostwem?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 222 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mi-20 Stary wyjadacz (10,070 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 215 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mi-20 Stary wyjadacz (10,070 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 113 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez mi-20 Stary wyjadacz (10,070 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

62,306 zapytań

108,432 odpowiedzi

226,358 komentarzy

35,030 pasjonatów

Przeglądających: 157
Pasjonatów: 0 Gości: 157

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...