• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zrobienie najprostszego layotu

Object Storage Arubacloud
–1 głos
166 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2018 w HTML i CSS przez periedynek Obywatel (1,320 p.)

Cześć. Mam za zadanie:

Chce zrobić najprostszą stronę, by najmniej czasu poświęcić (wole się pouczyc tego co chce robic, anizeli uczyc sie htmla i cssa :D). Mam możliwość zrobić tego własnie w Gimpie w PS albo zrobić od podstaw wszystko sam.

I teraz nie wiem w czym będzie najszybciej. Jeżeli miałbym wybierać Gimp a PS, to oczywiście GIMP. W gimpie nie pracowałem, w PS tyle co nic, ale PS to jest kombajn i czytałem ze Gimp prostszy w obsłudze. Nie wiem jednak co szybciej ogarnę. Pomijam kwestie, że nie wiem jak mam dostować w Gimpie stronę do urządzen mobilnych np.

Stronka ma mieć tekst, obrazki etc. Wszystko.

Np, ma wyglądac tak:

I teraz nie wiem czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego w Gimpie? Dodanie takiego tekstu etc? Czy lepiej zacząć się bawić Htmlem i cssem?

komentarz 21 grudnia 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Na początek obejrzyj filmy typu:

https://www.youtube.com/watch?v=xKpjtYAVs0M

Jest tego sporo na YT i GIMPuj !

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 21 grudnia 2018 przez 42savage Bywalec (2,630 p.)
Najpierw projektujesz stronę pod telefon, potem osobno pod komputer.(lub na odwrót) To tyle :D
komentarz 21 grudnia 2018 przez periedynek Obywatel (1,320 p.)
No dobrze, ale w czym jest szybciej. Gimp czy zrobić od podstaw?

+ w jaki projektować pod telefon? To jest tak jakby druga ta sama strona? Skąd mam wiedzieć jak to na telefonie będzie wygląać?
komentarz 21 grudnia 2018 przez 42savage Bywalec (2,630 p.)

No dobrze, ale w czym jest szybciej. Gimp czy zrobić od podstaw?

Nie za bardzo rozumiem to pytanie.

w jaki projektować pod telefon? To jest tak jakby druga ta sama strona? Skąd mam wiedzieć jak to na telefonie będzie wygląać?

To już wszystko zależy co sobie wymyślisz, obczaj sobie ten film https://www.youtube.com/watch?v=H7LUUsbpbrg

Na samym początku koleżko pokazuje co dostał od grafika.(od 30 sekundy)

 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 877 wizyt
pytanie zadane 31 października 2016 w HTML i CSS przez Guardd Początkujący (350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 227 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2017 w Grafika i multimedia przez TheGleeMat Bywalec (2,070 p.)

92,579 zapytań

141,431 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...