• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - strona statyczna nie działa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
990 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2018 w Systemy CMS przez NataliaWasko Nowicjusz (220 p.)

Witajcie,

Jakiś czas temu robiłam stronę na WP i nie miałam tego problemu, a teraz staram się zrobić kolejną i żadnym sposobem nie idzie ustawić strony statycznej jako głównej.

Jak ją ustawię w Ustawienia > czytanie > statyczna strona główna i wybieram moją stronę wcześniej stworzoną i pustą  widzę po odwiedzeniu witryny taki obraz

Czy ktoś mógłby mi z tym pomóc?

Próbowałam innych szablonów, nawet na twenty nineteen nie działa, a szukałam rozwiązania już na wielu stronach. Tutaj też nie znalazłam podobnego tematu.

Nie wiem czy to istotna informacja, ale ta strona jest stawiana na HOME.pl, a poprzednią stawiałam na OVH.

komentarz 18 grudnia 2018 przez niezalogowany
sprawdź czy masz poprawną domenę podaną w ustawieniach wordpress'a

Czyli strona główna nie działa, ale panel admina już tak?
komentarz 19 grudnia 2018 przez NataliaWasko Nowicjusz (220 p.)
Panel admina działa oraz strona główna działa ale tylko jeśli jest blogiem. Jak jest stroną statyczną to wyskakuje taki komunikat.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 grudnia 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
wybrane 14 lutego 2019 przez NataliaWasko
 
Najlepsza
Masz prawdopodobnie niezmienione ścieżki w bazie danych. Komunikat wyraźnie wskazuje, że strona jest wielokrotnie przekierowywana, przez co po prostu wyrzuca błąd.
komentarz 19 grudnia 2018 przez NataliaWasko Nowicjusz (220 p.)
Okej, dziękuję za odpowiedź. A możesz mi wyjaśnić jak się zmienia ścieżki w bazie danych? Przepraszam, ale bazy danych do tej pory były mi obce.
komentarz 19 grudnia 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Masz dostęp do wp-admin? Jeżeli nie to musisz zmienić to ręcznie, w tabeli options czy coś w tym stylu (nie pamiętam dokładnie nazwy). Szukać coś typu site_url. Jeżeli masz dostęp do wp-admin, to na pewno są wtyczki, które podmienią url. Ewentualnie można też w wp-config próbować wymusić domyślny site_url.

 

https://codex.wordpress.org/Changing_The_Site_URL

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 220 wizyt
pytanie zadane 26 września 2017 w HTML i CSS przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 159 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2018 w Systemy CMS przez mvciej Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2016 w Systemy CMS przez Macheroni Użytkownik (970 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...