• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jesteś młodym, kreatywnym grafikiem 3D? | Simply-Code.pl

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
340 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)

W związku z rozwojem niezależnego zespołu Simply Code, poszukujemy osób na stanowisko Grafik 3D. Od zgłaszających swoje kandydatury oczekujemy:

* Umiejętności tworzenia modeli i tekstur do nich,
* Gotowości do uczestniczenia w konferencjach teamu,
* Sprawności w realizacji zadań bez stałego nadzoru grupy,
* Kreatywności, zapału, chęci rozwijania się.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: milosz.wisniewski.97@wp.pl bądź kontakt telefoniczny 725 924 378

Pragniemy podkreślić, iż obecnie osoby pracujące w zespole nie otrzymują za swoją działalność żadnych korzyści materialnych. W celu uzyskania informacji na Nasz temat, zapraszamy na stronę: http://Simply-Code.pl/. Wszelkie pytania prosimy kierować na w/w mail/telefon.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 16 lipca 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)

Co prawda nie jestem młodym i kreatywnym grafikiem 3d, ale zagrałem w waszą grę Pinguin i zauważyłem coś dziwnego. Skoczyłem pingwinem aby pokonać lód, po czym nacisnąłem spację by szybciej wylądować (tu nasuwa się uwaga, że pingwin za szybko spada na ziemię) i zaczepiłem o końcówkę tego lodu. I co się stało? Zamiast informacji o przegranej pingwin przewrócił się, wpadł dziobem w śnieg i zniknął, a punkty cały czas leciały do przodu. Od czasu do czasu po niebieskim tle przepływała jakaś chmurka, czasem jakiś kawałek lodu, ale śniegu i pingwina ani widu ani słychu, a punkty cały czas lecą. Gdy przekroczyły 50 000 znudziło mi się podziwianie widoków i wyłączyłem grę. Coś jest nie tak i powinniście to poprawić. Próbowałem to powtórzyć, ale nie dałem rady.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 305 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2020 w Grafika i multimedia przez r0wer Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 383 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Nieznana09 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 429 wizyt
pytanie zadane 2 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez VDI Początkujący (260 p.)

92,416 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,984 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...