• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Event DownloadProgressChanged odpalający się kolejny raz, nawet gdy już jest wartośc 100

Object Storage Arubacloud
0 głosów
81 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2018 w C# przez Ilmefy Obywatel (1,950 p.)
otagowane ponownie 26 listopada 2018 przez Ilmefy

Mam problem, pod event DownloadProgressChanged podpiąłem skrypt do wypakowywania pliku, gdy wartość tego eventu wynosi 100 (Czyli plik jest już pobrany). Niestety następująca bramka : 

if( ProgressBar.Value == 100)
{
//Wypakowanie pliku
}

uruchamiana następująco:

                webClient.DownloadProgressChanged +=(sender, e)=> ProgressBar_ProgressChanged(sender, e, name);
                webClient.DownloadFileAsync(url,$"{ System.IO.Path.GetTempPath()}\\{name}");

Nie działa poprawnie, to znaczy wypakowywanie pliku uruchamia się dwa razy(Sprawdzałem na debuggerze, za drugim razem wartość jest również 100) i wtedy wyskakuje wyjątek mówiący o tym, że plik już jest używany.

W jaki sposób mogę poprawić tą bramkę, lub ograniczyć ilość uruchomień tego eventu (Wedlug mnie jeśli jest wartość 100 to nie powinno już uruchamiać się to drugi raz, bo sam event odpala się gdy wartość się zmienia, a jeśli była 100 a po ,,zmianie" nadal jest 100 to coś jest nie tak).

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 160 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2018 w JavaScript przez Elemental Początkujący (370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 111 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 195 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2016 w JavaScript przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

92,592 zapytań

141,441 odpowiedzi

319,701 komentarzy

61,975 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...