• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Vegas Pro 14 crashuje przy wczytywaniu plików GPU accelerated

Object Storage Arubacloud
0 głosów
392 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez HARRIER13 Nowicjusz (180 p.)
Czołem! Ostatnio poruszałem temat awarii mojego komputera:

https://forum.pasja-informatyki.pl/390408/lawina-bledow-systemu-bledy-graficzne-niestabilna-praca-zmianach-system-bootuje

Finalnie okazało się, że winowajcą była karta graficzna Radeon R9 380X. Nie wiem co się zepsuło, ponieważ serwis po dwóch tygodniach milczenia odesłał ją także w milczeniu. No i po włożeniu karty jak by wszystko działa no ale nie do końca. Vegas Pro 14 crashuje przy wczytywaniu plików GPU accelerated. Oto szczegóły błędu:

Problem Description
   Application Name:    VEGAS Pro
   Application Version: Version 14.0 (Build 270) 64-bit
   Problem:             Unmanaged Exception (0xc0000005)
   Fault Module:        C:\WINDOWS\System32\DriverStore\FileRepository\igdlh64.inf_amd64_250db833a1cd577e\igdrclneo64.dll
   Fault Address:       0x00007FFA286B0819
   Fault Offset:        0x0000000000030819

Aktualizowałem sterownik karty na najnowszy możliwy przez oprogramowani (PS: czy ktoś wie jakim cudem od aktualizacji sterownika oprogramowanie AMD Settings wyparowało z mojego dysku???), przestawiałem grafikę w biosie, używałem Shift+Ctrl przy starcie i... Nic. Nadal craschuje przy wczytywaniu plików GPU accelerated. Czy ktoś wie co mogło pójść nie tak?? Pozdrawiam ;)

Procesor: OEM i5 6600K 3.5 z chłodzeniem Arctic Freezer 13
Grafika: Radeon R9 380x
Płyta główna: Gigabite GA-Z170-HD3P
RAM: 2x8 DDR4 HyperX Fury Black 2400MHz
Pamięć: Na system Adata Premier Pro SP900 SATA3 SSD 128GB, oraz dwie macierze dyskowe HDD każda po 500GB ale po resecie BIOSU chwilowo nie mam do nich dostępu
System: Win 10 wersja 1803

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 857 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez uzumaki Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 729 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 172 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...