• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z wtyczką GSnap w programie Audacity

Object Storage Arubacloud
+1 głos
3,819 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Kubax Początkujący (430 p.)
GSnap to wtyczka odpowiadająca efektowi auto tuna. Ściągnąłem wtyczkę GSnap wrzuciłem do folderu Plug-ins w Audacity (folder do wszystkich efektów). Mam wersję systemu 64 bity. Słyszałem, że z tą wtyczką trzeba zrobić na odwrót czyli jak ktoś ma 64bity to ściąga 32 i na odwrót. Ściągnąłem taką i taką, przy 32 wyrzuca mnie z programu. A przy 64 wyskakuje taki komunikat

Nie udało się zainicjować efektu

"Próba zainicjowania następującego efektu zakończona niepowodzeniem

GSnap

"Więcej informacji może być dostępne w Pomoc-> Pokaż log "

 

Logi

11:46:31: Audacity 2.1.0 11:46:31: Trying to load FFmpeg libraries... 11:46:31: Trying to load FFmpeg libraries from system paths. File name is 'avformat-55.dll'. 11:46:31: Looking up PATH environment variable... 11:46:31: PATH = 'C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\' 11:46:31: Checking that '' is in PATH... 11:46:31: FFmpeg directory is in PATH. 11:46:31: Checking for monolithic avformat from 'avformat-55.dll'. 11:46:31: Błąd:Nie udało się wczytać biblioteki 'avformat-55.dll'. (błąd 126: nie można odnaleźć określonego modułu.) 11:46:31: Loading avutil from ''. 11:46:31: Błąd:Nie udało się wczytać biblioteki '.dll'. (błąd 126: nie można odnaleźć określonego modułu.) 11:46:31: Loading avcodec from ''. 11:46:31: Błąd:Nie udało się wczytać biblioteki '.dll'. (błąd 126: nie można odnaleźć określonego modułu.) 11:46:31: Loading avformat from 'avformat-55.dll'. 11:46:31: Błąd:Nie udało się wczytać biblioteki 'avformat-55.dll'. (błąd 126: nie można odnaleźć określonego modułu.) 11:46:31: Błąd:Failed to load FFmpeg libraries. 11:46:31: Błąd:Nie udało się znaleźć zgodnych bibliotek FFmpeg.

Odinstalowałem Audacity i zainstalowałem ponownie to również nie pomogło.
Wie ktoś jak to naprawić ?

Albo zna ktoś inną podobną wtyczkę?

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 listopada 2018 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Słyszałem, że z tą wtyczką trzeba zrobić na odwrót czyli jak ktoś ma 64bity to ściąga 32 i na odwrót.

Nie znam Audacity, ale w innych DAW/edytorach jest prosta zasada: bitowość wtyczki musi być taka sama jak bitowość aplikacji. Niektóre DAW-y umożliwiają ładowanie pluginów z inną bitowością, ale robią to z reguły za pośrednictwem tzw. mostów.

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2019 przez WKTR Nowicjusz (140 p.)
Ej znalazłeś rozwiązanie? Mam ten sam problem a Gsnap jest teraz mi bardzo potrzebny.
0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2022 przez Leszek2015 Nowicjusz (140 p.)
Witam,

Mam ten sam problem z wtyczką Ambience.

"Próba zainicjowania następującego efektu zakończona niepowodzeniem ".

Problem się pojawił po zaktualizowaniu do najnowszej wersji.

Ambience

 

 

 

 

 

 

Bardzo prosiłbym o pomoc.
0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2022 przez VBService Ekspert (253,340 p.)
edycja 24 stycznia 2022 przez VBService

Na Windows 10 64bit

Działa wersja Audacity v.3.1.3 32bit portable  (portable, rozpakuj do folderu i używaj bez instalowania)

 pobrana z tego linku, i ta wersja plug-in 

 

 

 

P.S. problem może wynikać z

  • braku kodeka, biblioteki (dll) w systemie: FFmpeg, avformat itp.
  • "starej" wersji wyżej wymienionych
  • błąd w "instalacji" w. w. kodeków w systemie itp.

polecam K-Lite Codec Pack v.16.7.0 Basic

The Basic variant is very small and contains only the bare essentials needed for multimedia playback. Despite its small size, it is still very powerful and allows playback of practically every known audio and video format. 

1
komentarz 30 stycznia 2022 przez Leszek2015 Nowicjusz (140 p.)
Bardzo dziękuję za pomoc. Problem rozwiązany.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,233 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Kubax Początkujący (430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 572 wizyt
pytanie zadane 15 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Helmik Użytkownik (680 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,075 wizyt

92,576 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...