• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona inaczej wyświetla się w normalnym trybie, a inaczej w incognito

Object Storage Arubacloud
0 głosów
263 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2018 w HTML i CSS przez lucjao91 Nowicjusz (120 p.)

Cześć,

Mam taki problem, iż staram się przerobić stronę dla znajomej, ale jestem w tym trochę początkujący. Strona jest w bootstrapie i ogólnie problem jest taki, że podmieniłem kilka zdjęć z oryginału, w tym również główne tło i sprawa wygląda tak, że gdy wchodzę normalnie przez Chrome, zaktualizowane są tylko treści, natomiast obrazki są takie jak pierwotnie. Gdy wchodzę już przez incognito, wszystko działa poprawnie.
Podobnie jest z urządzeniem mobilnym. Wchodzę przez Safari w normalnym trybie i zmiany są tylko częściowe, czyli tak, że kilka obrazków się zmieniło, a kilka nie, natomiast jak przełączam na incognito, to wszystko jest zaktualizowane.

Tutaj link do kodu https://pastebin.com/FNrdXBjP

Z góry dziękuję za pomoc

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 9 listopada 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
prawdopodobnie cache przegladarki albo serwice worker. nazwy zdjec się zmienily czy są te same? Musialbys sprawdzic najpierw co jest pobierane z cache a co idzie requestem, najlatwiej po prostu w devtoolsach. Ewentualnie może byc tez cache na serwerze, też to sprawdz sobie w konfigach.
komentarz 9 listopada 2018 przez lucjao91 Nowicjusz (120 p.)

Dzięki, prawdopodobnie cache przeglądarki, bo wszedłem też ze starego telefonu, poprosiłem kilku znajomych, którzy nie wchodzili na tę stronę i wszystko się poprawnie wyświetla. 
Dzięki za pomoc wink

+1 głos
odpowiedź 9 listopada 2018 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Miałem ten sam problem jak jak ty i okazało się, że problemem był cache przęglądarki (tak jak napisał @Tomek Sochacki)

 

Polecam to narzędzie do czyszczenia cache -> [LINK] - Rozszerzenie do Chrome'a

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 837 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 174 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2018 w HTML i CSS przez FutrzaQQ Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 77 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2022 w HTML i CSS przez jomamoto Nowicjusz (220 p.)

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...