• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podział ekranu w konsoli

0 głosów
115 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2018 w C i C++ przez Mick_SQ6IYV Użytkownik (730 p.)
Witam wszystkich!

Zastanawiam się, czy w konsoli można zrobić tak, że część ekranu (na przykład górne trzy czwarte) pokazuje poszczególne obliczenia (które później "uciekają" do góry, podobnie jak napisy końcowe w filmach) a pozostała część pokazuje inną rzecz, np. średnią z tych że obliczeń (która byłaby cały czas aktualizowana)? Jeżeli tak, to jak to można osiągnąć?
komentarz 8 listopada 2018 przez RafalS VIP (102,770 p.)
Windows czy linux?
komentarz 8 listopada 2018 przez Mick_SQ6IYV Użytkownik (730 p.)
Na razie Windows. Chodzi mi o program, który jak wyżej: wykonuje obliczenia i  jednej części chciałbym obserwować obliczenia cząstkowe, a w drugiej ich średnią.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018 przez RafalS VIP (102,770 p.)
0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2018 przez Mick_SQ6IYV Użytkownik (730 p.)
Świetnie, o czymś takim myślałem. Znalazłem gdzieś w sieci nawet tę bibliotekę i... I nie do końca jestem pewien, czy powinienem ją jakoś zainstalować. Czy jak wrzucę ją klasyczną metodą (Ctrl+C, Ctrl+V) do katalogu z bibliotekami, to próba kompilacji się powiedzie? Czy są jakieś inne metody instalowania dodatkowych bibliotek w programach. Używam Dev-C++ 5.11.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 46 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 140 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2016 w C i C++ przez Weboo Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 112 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

60,273 zapytań

105,971 odpowiedzi

220,187 komentarzy

32,477 pasjonatów

Przeglądających: 242
Pasjonatów: 12 Gości: 230

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...