• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Visual Studio plik .exe

Object Storage Arubacloud
–4 głosów
3,048 wizyt
pytanie zadane 31 października 2018 w C i C++ przez Sic Dyskutant (8,510 p.)
Witam

Chciałem napisać program, który będzie otwierany przez aplikacja (.exe), problem jest taki, że gdy zmienie na ten typ wyskakuje mi błąd czy to poprawny i lub nazwa. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem ?
2
komentarz 31 października 2018 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

Gdy co zmienisz na jaki typ? Pro tip: w celu lepszego przedstawienia problemu składaj zdania zgodnie z przyjętymi normami w języku polskim.

komentarz 31 października 2018 przez Sic Dyskutant (8,510 p.)
Zmienie nazwę pliku z koncówki .cpp na .exe. Wtedy pojawia się błąd. W jaki sposób mogę zapisać lub utworzyć plik żeby był on aplikacją, która będzie wykonywała zadania napisane przeze mnie?
4
komentarz 31 października 2018 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Słyszałeś kiedyś o kompilatorze? Co robiłeś przez cały rok na tym forum? Wybacz, ale nie będę więcej odpowiadał tutaj bo not sure if troll :P Troch mi się nie zgadza rok na forum i zerowa wiedza.
komentarz 1 listopada 2018 przez Sic Dyskutant (8,510 p.)
edycja 1 listopada 2018 przez Sic
Np. pisania programów i wiele innych rzeczy nie próbował nigdy tego robić więc pytam wole to zrobić niż zniszczyć plik z kodem i już go nie odzyskać.

A ja zrobiłem większy postęp w rok niż wiele osób przez całe studia, więc nie oceniaj ludzi. A z tego co wiem to forum jest przeciwne obrażaniu ludzi i odpowiedzi nie zgodne z tematem, a akurat Ty dobrze powinieneś o tym wiedzieć w końcu to Ty masz dawać przykład ;)

Dziękuję poradziłem sobie z tym, zwyczajnie plik zapisał się w innym pliku niż powinien- zły dobór ścieżki ;).

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 31 października 2018 przez niezalogowany
wybrane 1 listopada 2018 przez Sic
 
Najlepsza

Jak znaleźć .exe gdy zbudujesz projekt:

  1. Znajdź eksplorator rozwiązań (Solution Explorer)
  2. Znajdź swoje rozwiązanie (Solution) i kliknij na nie prawym przyciskiem myszki
  3. Wybierz Open folder in File Explorer
  4. Plik wykonywalny powinien znajdować się w folderze Debug, lub Release (w zależności od wybranej opcji).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 172 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 388 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 604 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2020 w C i C++ przez Billy Użytkownik (680 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...