• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem przy instalacji programu Audacity

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,722 wizyt
pytanie zadane 24 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Kubax Początkujący (430 p.)
Zainstalowałem program Audacity (program do nagrywania głosu) i przy próbie otwarcia wyskakuje mi komunikat o treści "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-crt-runtime-[1-1-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem." Zainstalowałem ponownie to samo. Zainstalowałem serwis pack to samo. Ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem?  Używam windowsa 7
komentarz 17 września 2021 przez Jerzy Użytkownik (930 p.)
Pobierz sobie Audacity portable!
komentarz 17 września 2021 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 września 2021 przez neo1020 Dyskutant (8,430 p.)
Odinstaluj Visual C++ 2015 - 2017, oraz ściągnij i zainstaluj ponownie, ewentualnie skorzystaj z Visual C++ AIO
0 głosów
odpowiedź 25 października 2018 przez MichauQ Użytkownik (640 p.)
Spróbuj odinstalować service packa w panelu sterowania i zainstaluj go ponownie. Możesz też spróbować zainstalować https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145 (Visual C++) jak już go masz to wybierz opcje "repair".

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,233 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Kubax Początkujący (430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,081 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez SeriGog Obywatel (1,510 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...