• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Łamacze szyfrów

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
422 wizyt
pytanie zadane 16 października 2018 w Matematyka, fizyka, logika przez 33A101 Nowicjusz (140 p.)
edycja 17 października 2018 przez 33A101
Może słyszeliście o  internetowej grze kryptologiczna- Łamacze Szyfrów?
Jeśli lubicie takie klimaty to polecam pobawić się w wolnej chwili, wczoraj ruszył pierwszy poziom gry.
https://lamaczeszyfrow.pl/
2
komentarz 16 października 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Mógłbyś podać link?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 16 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
komentarz 16 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
BTW zajebista inicjatywa i ładna strona.

(ciekawe czy papiery na Bolka są?)

Przyklejcie ten temat na górze może więcej osób się zachęci.
1
komentarz 16 października 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Nie chodzi o kwestię szukania, bo stronę sam znalazłem, ale jeśli coś się reklamuje to wypada pokazać produkt, a nie powiedzieć " x jest fajne", ale nie dać nic żeby ktoś na "x" mógł trafić
komentarz 16 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
ta trochę też sie zdziwiłem ale to pewnie było "specjanie" żeby tylko którzy lubią wyzwania to znajdą a reszta się nie liczy.

No wiesz takie "nie dla idiotów".

 ja się nie załapie bo to 3osobowe drużyny trzeba no chyba że spróbuje z trzech kont na raz :)
komentarz 17 października 2018 przez 33A101 Nowicjusz (140 p.)

@Secrus,

wrzuciłam link. Pisałam na szybko, przeoczyłam ten istotny fakt. 

@PolYGlok,
rejestrowałam dwie osoby z rodziny, żeby się pobawić, bo znajomi "nie mieli czasu" ;)
 

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 458 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 227 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2018 w Matematyka, fizyka, logika przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 482 wizyt
pytanie zadane 7 października 2017 w Matematyka, fizyka, logika przez SoDoIt Obywatel (1,190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...