• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacje nie działają, pomimo połączenia internetowego.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,788 wizyt
pytanie zadane 7 października 2018 w Urządzenia mobilne przez kayanushy Nowicjusz (160 p.)
Mam pewien problem z niektórymi aplikacjami na moim telefonie.

Chodzi tu dokładnie oto, że kilka moich aplikacji, takich jak np. GG, nie działają pomimo połączenia internetowego.Za każdym razem piszę, aby sprawdzić połączenie internetowe, bądź ,,Brak połączenia internetowego"/,,Brak internetu". Aplikacje działają tylko na internecie z telefonu. Mam taki problem od kiedy naprawiono mój ruter i nie wiem jak go naprawić. Problem jest również w tym, że moja przeglądarka na telefonie również nie działa nieprawidłowo (na niektóre strony wchodzi, a na niektóre nie). Czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi, jak naprawić ten problem? Byłabym wdzięczna ;D

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 października 2018 przez Irsapel Początkujący (410 p.)
Powiem tak, nie raz zdarza się ze twój komputer i serwer nie połączą się bo nastąpi zwyczajny błąd wysyłania i odebrania danych i serwer strony na który chcesz się połączyć uzna ze nie jesteś tym za kogo się podajesz. po za tym są strony gdzie aktualnie np jest przeciązenie wskutek duzej liczby ludzi co na niej jest i przesyłanie danych jest opóźnione w innym wypadku są prace konwersacyjny lub tez strona została źle skonfigurowana i google zablokowało dostęp do takiej strony gdyz nie  to strona zgodna z ich wytycznymi do wyświetlania np tobie. nie idzie zbytnio coś tu rozwiązać bo to nie zalezy w głównej mierze od ciebie ,
komentarz 7 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
@Irsapel co za głupoty opowiadasz?

Tak ma takiego pecha ze akurat wtedy gdy chce sobie popisać przez gg i zobaczyć strony to serwery sa przeciążone?

Co do odpowiedzi to mi się wydaje że jednak coś źle Ci 'naprawili' te router. Spróbuj go zresetować- może pomóc.

nie wiesz jak to napisz jaki to router.

Za nim to zrobisz musimy ustalić pewne fakty które nie sa do końca pewne.

Czy masz połączenie z siecią wifi?

jak tak to spróbuj ponownie uruchomić telefon.

Zobacz jakią masz prędkość na np. Speedtest.

Czy np. Masz antywirusa na telefonie?
komentarz 7 października 2018 przez kayanushy Nowicjusz (160 p.)
Zresetowałam router i niestety nic z tego. I tak, mam połączenie z siecią wi-fi. Messenger, Instagram ipt. działają prawidłowo i tylko niektóre aplikacje mają ten problem. A co do antywirusa, to przyznam się, że nie mam go na telefonie. Jest to system IOS i nie mam pojęcia jaki antywirus był by dobry na mój telefon.
komentarz 7 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Jak masz iPhone to nie potrzebujesz antywirusa. Pytanie czy masz aktualizacje wszystkich aplikacji i samego IOS? Jak tak to musiałabyś powiedzieć jakie aplikacje i strony nie działają.
komentarz 8 października 2018 przez kayanushy Nowicjusz (160 p.)
Mam aktualizacje. A jeśli chodzi o aplikacje, które nie działają to GG, Wattpad, Pinterest, Twitter, ASKfm i jak już wspomniałam Safari. Wszystkie są zaktualizowane.
komentarz 8 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Nie jestem Ci dzisiaj pomóc. Jutro po pracy tu zaglądnę jak ktoś z lepszym doświadczeniem wcześniej nie odpowie na to pytanie (a by było miło), bo ja do końca nie wiem i nie jestem w stanie tak na odległość bez spróbowania na żywo powiedzieć co może być przyczyną. Stawiałbym na router i porty ale nie wiem.
komentarz 8 października 2018 przez kayanushy Nowicjusz (160 p.)
Okey, dzięki za starania ;D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 11,694 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2020 w Urządzenia mobilne przez kayanushy Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 499 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 113 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2020 w Urządzenia mobilne przez Bloody12297 Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...