• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Budowlaniec Płakał Jak Robił

Object Storage Arubacloud
0 głosów
658 wizyt
pytanie zadane 2 października 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
edycja 2 października 2018 przez Paweł123

Witam, zrobiłem stronę Budowlaniec Płakał Jak Robił do stworzenia strony wykorzystałem Wordpressa.

Strona ma za zadanie pokazać ludziom, jak zwykłe malowanie, położenie paneli, itp może wydawać się dla innych dość trudnym wyzwaniem. Strona powstała w celach rozrywkowych. Na razie jest mało treści, stronę stworzyłem kilka godzin temu.

Proszę o wasze uwagi? Co byście zmienili? 

Zachęcam do dodawania materiału ;) 

komentarz 2 października 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Na mniejszych ekranach logo tak małe, że praktycznie nieczytelne.
komentarz 2 października 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

ok, dziękuję zaraz się tym zajmę wink

komentarz 2 października 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Akurat jestem na telefonie i to mi się rzuciło w oczy
komentarz 2 października 2018 przez izonik Stary wyjadacz (12,560 p.)

@Paweł123, Tak drobnostka, ale reklama troszeczkę zasłania treść. Spójrz https://imgur.com/a/hl8WPHO . Wiem czepiam się.

komentarz 2 października 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Bardzo dobrze, że to powiedziałeś. wink

Zaraz poprawię. 

komentarz 2 października 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)

@Paweł123, taka mała rada nie techniczna: jak będziesz reklamował stronę to zapełnij  przynajmniej kilka stron dobrymi treściami. Ludzie odwiedzający będą mieli wrażenie ze strona faktycznie żyje i być może sami coś dodadzą czy skomentują. Reklama pustych „szablonów” nie ma sensu, ale może to akurat wiesz. 

komentarz 2 października 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Dzięki, no właśnie nie mam za bardzo jak zapchać strony, a może ty masz jakiś materiał na stronę? laugh

1
komentarz 2 października 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Dzięki, no właśnie nie mam za bardzo jak zapchać strony, a może ty masz jakiś materiał na stronę?

To znaczy, że od złej strony podchodzisz do pomysłu :) Najpierw przemyśl jaki produkt chcesz zrobic i dopiero go rób :) Chyba, że to w celu nauki kodowania to co innego.

A co do treści to poszukaj w internatach polskich i zagranicznych a na pewno znajdziesz mnóstwo fajnych zdjęć.

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 3 października 2018 przez dawidk69 Użytkownik (620 p.)
Według mnie trzeba się bardziej postarać jeśli chodzi o punkt wizualny strony.
komentarz 3 października 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Czyli dokładnie co?
+2 głosów
odpowiedź 3 października 2018 przez TuFajf Początkujący (460 p.)
Strona wydaje się strasznie pusta
+1 głos
odpowiedź 3 października 2018 przez Sury1920 Użytkownik (580 p.)
Bardzo pusto dodaj trochę treści i będzie ok
+1 głos
odpowiedź 13 października 2018 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Strona ma MNOSTWO brakow, ale to temat na inna rozmowe bo to nie jest zwiazane z pro i $, wiec na razie mozna odpuscic. Dobrze ze cos robisz, a nie siedzisz przed tv z piwem, wiec podpowiem tlyko, ze domena - bpjr.pl jest kiepska i od tego bym zaczal - pierwsze z czym masz do czynienia to nazwa serwisu (oczywiscie to moje zdanie). Reszte mozesz sobie powoli rzezbic ale pozycjonowanie juz przynajmniej czesciowo bedzie dzialac powiazne z nazwa (jezeli w ogole planujesz zrobic jakikolwiek uzytek z tym 'serwisem'). font w stopce jest slabo widoczny, itd. itp. ale to Ci powoli wypunktuja uzytkownicy. Powodzenia.
+1 głos
odpowiedź 13 października 2018 przez niezalogowany
Co bym się doczepił to optymalizacja zdjęć na stronie głównej, bo trochę się wczytywały. Mam na myśli, aby wyświetlać mniejsze obrazy jeżeli nie są potrzebne jakieś wielkie ;)

poza tym, co tu dodać, strona typu besty.pl itp, ludzie lubią tracić czas wchodząc na takie stronki, więc jest szansa że jakiś ruch będziesz miał.

Mocą takich stron jest możliwość dodawania takich śmiesznych filmików przez użytkowników, gdyż odchodzi Ci konieczność dodawania filmików samemu :) jedynie administracja
0 głosów
odpowiedź 13 października 2018 przez C.J Obywatel (1,370 p.)
Ja bym zmieniła układ postów. Zamiast jeden pod drugim, to ułożyłabym je w wierszach. (np. 3 posty, nowa linia, kolejne 3 itd.) Gdy są ułożone pojedynczo, strona wydaje się pusta.

Albo też zmieniłabym całkowicie wygląd strony; czyli kolorystykę, logo, tło, bo różowo-czarno-niebieski wygląd nie pasują do szaro-brązowych filmików, które będą tutaj wstawiane. Powinno być buro i nieestetycznie, tak jak w robocie budowlańca. ;)

Mam nadzieje, że coś pomogłam :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 284 wizyt
pytanie zadane 18 października 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 59,149 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Shuhari Bywalec (2,060 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 207 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2018 w Offtop przez davvioo Nowicjusz (220 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...