• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmienna $_POST działa tylko w niektórych widokach

0 głosów
74 wizyt
pytanie zadane 14 września 2018 w PHP, Symfony, Zend przez nkendzior Nowicjusz (120 p.)
Cześć,

Tworzę sklep internetowy i chcę zrobić funkcję dodawania produktów do koszyka. Kiedy wcisnę przycisk typu submit mając ustawioną zmienną action="cart.php" to wszystko działa. Jednak na mojej stronię nie operuję podstronami tylko widokami zarządzanymi przez angularJS ng-view. Kiedy ustawię action="#!/cart" to jestem przekierowany do tego widoku, tekst, który powinien tam być wyświetla się, tylko w miejscu zmiennych $_POST['moja zmienna '] jest komunikat o błędzie.

Czy potrafi ktoś to wyjaśnić albo mnie nakierować?

Z góry dzięki za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 września 2018 przez Radosław Foltyński Obywatel (1,160 p.)
A nie prościej było zrobić sklep w prestashop??
komentarz 14 września 2018 przez kenjiro244 Mądrala (6,480 p.)
A w przypadku kiedy ktoś uczy się programować i tworzy sobie sklep naprawdę proponujesz rozwiązanie prestashop??? Nie każdy tworzy tutaj stronę aby ją sprzedać lub wykorzystać dla własnego sklepu lub innej działalności.
komentarz 14 września 2018 przez Radosław Foltyński Obywatel (1,160 p.)
Wydaje mnie się, że będzie mu prościej to zrobić w Preście niż pisać wszystko od jaja. Pozdrawiam :)
2
komentarz 14 września 2018 przez kenjiro244 Mądrala (6,480 p.)
A no chociażby dlatego że umieszczenie w pełni działającego sklepu napisanego od 0 przez siebie wygląda dużo lepiej dla potencjalnych przyszłych pracodawców niż strona wygenerowana w generatorze + jeszcze nigdy nie słyszałem aby ktoś uczył się programować używając właśnie generatora.
komentarz 15 września 2018 przez nkendzior Nowicjusz (120 p.)
Uczę się programować i chcę zrobić demo-sklep żeby mieć projekt do pokazania pracodawcom. Głównie szlifuję frontend ale nie chciałem, żeby sklep był taki łysy więc wszedłem w backend PHP (rejestracja, logowanie, koszyk) i utknąłem na tym co napisałem.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 307 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 495 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

59,149 zapytań

104,559 odpowiedzi

216,353 komentarzy

31,538 pasjonatów

Przeglądających: 325
Pasjonatów: 11 Gości: 314

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...