• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wykonam stronę wizytówkę

Object Storage Arubacloud
+1 głos
521 wizyt
pytanie zadane 2 września 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Majki Obywatel (1,410 p.)

Witam,

chętnie wykonam stronę wizytówkę, strona stworzona przeze mnie będzie prosta, ładna i responsywna, zainteresowanych proszę zerknąć na moją wizytówkę coolstrony lub napisać do mnie kontakt@coolstrony.pl.

komentarz 2 września 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

No i właśnie o tym m.in. pisałem... zauważ:

nie interesuję się webem, ale na potrzeby rodziców wystarczyło parę dni na zrobienie strony na WP

czyli nie robili tego oni, nie tracili swojego czasu na naukę tak na prawdę dla nich zbędnej wiedzy, tylko wzięli kogoś do zrobienia tego. Mogli wziąć firmę zewnętrzną, ale woleli Ciebie, bo widocznie termin nie był na przedwczoraj i po prostu dali Ci szansę pobawienia się webem, sprawdzenia czy to by Cię interesowało itp. Ale swój czas poświęcili na swoją pracę, na której się znali :)

komentarz 3 września 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)

Na wordpressie sam se mogę zrobić stronę za darmo bez niczyjej pomocy. Nie wiem jaki problem jest w kupieniu hostingu z wordpressem i zrobieniu strony kilkoma kliknięciemi.

Nie widzę problemu, abyś sam oferował taką usługę. Dodaj też czas potrzebny na kontakt z klientem i poprawki. 

Tomek ma rację. Dużo rzeczy jest względnie prosta do nauczenia i można samemu je wykonać, jednak to nie ma większego sensu. Często ludzie zarabiają więcej, niż oszczędziliby na stworzeniu takiej strony.  

Majki oferujesz strony, a przykładową masz umieszczoną w stopce. Po drugie strasznie długo się ona otwiera. 

 

komentarz 3 września 2018 przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Dzisiaj czas jest bardzo cenny więc jeśli ktoś sobie ceni tak czy inaczej to nie ma co krytykować. Jeśli masz duzo wolnego czasu  to możesz go poświęcić na robienie stronki dla siebie. Niektórzy go nie mają i wynajmują ludzi, którzy się w tym czasie tym zajmują.
komentarz 3 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Ehh
Idąc do mechanika cieszymy sie jak po wkręceniu kilku śrubek bierze 200zł zamiast 300
Ale kiedy ktoś z informatyki (ogólnie) chce od nas 400zł za pracę której musiał się uczyć... narzekamy że przecież my w tydzień byśmy to zrobili za darmo
komentarz 3 września 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
hehe święta prawda Marcin, w koncu to tylko klepanie w komputerek :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 355 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2022 w Ogłoszenia, zlecenia przez Dzieciak :) Początkujący (440 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 690 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...