• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przewijający się ze stroną tytuł witryny

Object Storage Arubacloud
0 głosów
171 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Marcin Ficek Obywatel (1,090 p.)

Cześć

Tworzę prostą stronę internetową i prezentuje się na razie tak:

Wymyśliłem sobie, że wszystkie wyżej wymienione tematy będę na jednej karcie i po prostu będzie za nas strona przewijała po kliknięciu odpowiedniego linku. Wiem jak to zrobić, ale nie wiem jak zrobić to, żeby górna część z nawigacją oraz tytułem była w tym samym miejscu przez cały czas byśmy mogli jej używać nawet na samym dole. 

Z góry dziękuję za pomoc :)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
wybrane 21 sierpnia 2018 przez Marcin Ficek
 
Najlepsza

Być może chodzi ci o właściwość position: sticky;

komentarz 21 sierpnia 2018 przez Marcin Ficek Obywatel (1,090 p.)
Nie jestem pewien, ale to co chcę uzyskać, dobrze widać na tej stronie: https://vod.tvp.pl/
komentarz 21 sierpnia 2018 przez Marcin Ficek Obywatel (1,090 p.)

@thryndl, tak o to chodziło :) 

komentarz 21 sierpnia 2018 przez pablop76 VIP (123,180 p.)

@thryndl, stycky jeszcze nie ma najlepszego wsparcia.

komentarz 21 sierpnia 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Faktycznie, nie sprawdzałem, a dobrze wiedzieć.
+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Musisz nadać dla nawigacji postion: fixed;

Nawigacja będzie zawsze w tym samym miejscu niezależnie od scrolla

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2018 w JavaScript przez icecookies Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Marcel Radek Użytkownik (840 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 224 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,592 zapytań

141,441 odpowiedzi

319,701 komentarzy

61,975 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...