• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zarabianie na google adsense

Object Storage Arubacloud
+1 głos
662 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
edycja 14 sierpnia 2018 przez HaKIM
Witam serdecznie!

Chciałbym się zapytać czy jeżeli wprowadzę Google Adsense na swoją stronę i powiedzmy że jakaś osoba będzie dużo razy klikać mi w tą reklamę to grozi to dla mnie banem lub coś w tym stylu? Szukałem w internecie ale nie mogę znaleźć nic dokładniejszego na ten temat

Dzięki za poświęcony czas i liczę na pomoc
komentarz 14 sierpnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
ehh gdyby to było takie proste... :)
komentarz 14 sierpnia 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Czyli dokładniej...
komentarz 14 sierpnia 2018 przez pablop76 VIP (123,180 p.)
Algorytm na pewno sprawdza multum zależności, filtrując ip, ciasteczka, przeglądarkę, system operacyjny, gmaila, ruchy myszki i co tam jeszcze da się sprawdzić o czym nawet pewnie nie mamy pojęcia.

2 odpowiedzi

+8 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 14 sierpnia 2018 przez Layoutowiec
 
Najlepsza
Źle się w ogóle zabierasz do zarabiania w internecie... Google uwierz mi, jest dużo mądrzejsze od Ciebie, ode mnie i od nas wszystkich tu razem wziętych :)

Generalnie to powiem Ci z własnego doświadczenia, że zauważam w ostatnich latach, że google mocno popiera i wysoko winduje strony, które zawierają dobre merytorycznie treści i unikalne treści. Mogłoby się wydawać, że dzisiaj w internecie jest wszystko, ale praktyka pokazuje inaczej. Najlepiej to skup się na swojej stronie na zapewnieniu fajnych, ciekawych treści dla użytkowników, a zobaczysz że znajdą Cię w internecie, co przełoży się na odsłony i z czasem na jakieś normalne reklamy.

Wiele osób uważa, że na tzw. SEO ma wpływ jakość kodu, ilość linków itp. itd. co nie jest prawdą. Google dąży do tego, aby wysoko cenić strony dobre dla użytkownika, a kod ma drugorzędne znaczenie. I nie próbuj oszukiwać bo szybko na tym stracisz. Przecież łatwo sprawdzić takie klikanie z jednego kompa itp. w jedną reklamę...  

Robisz wg mnie jeden podstawowy błąd - zamiast skupić się na rozwoju swojej strony i daniu czegoś od siebie dla userów to od razu chciałbyś zarabiać miliony na oszukiwaniu, kombinowaniu itp. Nie tędy droga... daj coś od siebie, a zobaczysz, że efekt przyjdzie nawet już po paru miesiącach.
komentarz 14 sierpnia 2018 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Robisz wg mnie jeden podstawowy błąd - zamiast skupić się na rozwoju swojej strony i daniu czegoś od siebie dla userów to od razu chciałbyś zarabiać miliony na oszukiwaniu, kombinowaniu itp. Nie tędy droga... daj coś od siebie, a zobaczysz, że efekt przyjdzie nawet już po paru miesiącach.

IMO. to nie ma podstaw, biorąc pod uwagę tylko jego pytanie, aby twierdzić, że użytkownik Layoutowiec dopuści się tych rzeczy. :/

1
komentarz 14 sierpnia 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ja po prostu chciałem się dowiedzieć czy np. Nawet jeżeli jakąś kompletnie przypadkowa osoba wymyśli sobie ze tak zrobi to czy mogą mi przez nią coś zrobić
+1 głos
odpowiedź 14 sierpnia 2018 przez Mateusz Dąbrowski Użytkownik (700 p.)

Proponuję zacząć od regulaminu Adsense tam jest wszystko opisane

https://support.google.com/adsense/answer/48182?hl=pl

Klikanie przez jedną osobę wiele razy w reklamę - google na pewno to wykryje i nie naliczy ci za to pieniędzy, a w skrajnym przypadku mogą usunąć ci konto AdSense za takie działania

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2018 w HTML i CSS przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 326 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2019 w Offtop przez Dorian Bajorek 1 Początkujący (270 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2019 w Sieci komputerowe, internet przez mknnn221 Początkujący (460 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...