• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólne programowanie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
373 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2018 w Nasze projekty przez nik Obywatel (1,640 p.)
Cześć. Szukam towarzyszy do wspólnego projektu, aby po wakacjach było co do CV wpisać a, że projekt grupowy zawsze jest mile widziany więc zachęcam do spróbowania. Póki co nie mam jeszcze pomysłu na projekt, może to być gra, strona, aplikacja moblina lub cokolwiek innego. Myślę, że najlepiej będzie to ustalić wspólnie gdy bedzie już wiadomo ile osób będzie brało udział. Sam dopiero zaczynam także nie trzeba mieć jakiś super umiejętności wystarczy w miarę ogarniać jakiś jezyk :)

Jeżeli masz ochotę spróbować sił we wspólnym projekcie pisz śmiało w komentarzu lub na pw.
4
komentarz 27 lipca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Sugeruje sprecyzować jaki język albo chociaż w którą stronę ma iść projekt (web, gra, biznesowy itp), bo w taki sposób zbierzesz x ludzi gdzie każdy będzie zainteresowany czymś innym
2
komentarz 27 lipca 2018 przez Asertywny Mądrala (5,430 p.)

Jestem zainteresowany projektem, jednak chętnie bym się dowiedział, w jaką stronę on w ogóle zmierza:P

komentarz 27 lipca 2018 przez nik Obywatel (1,640 p.)
Wiem, że ogłoszenie może być odrobinę zbyt ogólne, ale nie zależy mi na jakimś konkretnym jezyku czy projekcie. Chciałbym zebrać kilka osób i wtedy ustalić co będziemy robić :)
komentarz 27 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

ale nie zależy mi na jakimś konkretnym jezyku czy projekcie. 

Czyli teoretycznie może być tak, że ty piszesz w C a projekt jest pisany w Kotlinie? Poza tym umiesz korzystać z githuba?

komentarz 27 lipca 2018 przez nik Obywatel (1,640 p.)
Tak, z chęcią się nauczę czegoś nowego na potrzeby projektu. Poza tym język to tylko narzędzie :)
komentarz 27 lipca 2018 przez D35CART35 Obywatel (1,140 p.)
Z chęcią się podłącze do projektu jeżeli będzie on zmierzał w kierunku html i css.
komentarz 27 lipca 2018 przez Daniel123 Początkujący (420 p.)

@nik, Jak chcesz to mogę poszukać czegoś do zrobienia z html, css i js na stronie u mnie pww24.com 

Zawsze coś do cv będzie. Referencje też mogę napisać choć pewnie nie są one przydatne bo sam projekt się liczy

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2018 przez LightInWindow Użytkownik (720 p.)
Powiedzenia w realizacji, gdybym miał wiecej czasu z chęcią bym dołączył.
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)
Pewnie, Technologie Webowe, duzo wiedzy, doswiadczenia i Aplikacje mobilne w Android Studio! Gry? Fizyka Gier, tworzenie Platform i Postaci. Odezwij sie do mnie :) J.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 566 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2017 w Nasze projekty przez LightInWindow Użytkownik (720 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 339 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2018 w Nasze projekty przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...