• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd 500 przy logowaniu do CMS Wordpress

Object Storage Arubacloud
0 głosów
789 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2018 w Systemy CMS przez timati Bywalec (2,060 p.)

Witam, mam problem z zalogowaniem się do mojego wordpress'a.

Stronkę mam na home.pl, i podczas próby logowania pojawia mi się błąd 500 Internal ErrorThe server encountered an internal error and could not complete your request. 

Po wpisaniu  /wp-login.php pojawia się panel logowania, ale po wpisaniu danych i kliknięciu Zaloguj dalej pojawia się 500. Czy ktoś z was ma jakiś pomysł jak rozwiązać taki problem ??

Z góry dziękuję za pomoc !

komentarz 26 lipca 2018 przez Michal102 Nowicjusz (150 p.)
Jeśli nie jesteś administratorem całego serwera tylko zajmujesz się serwisem WWW. Sugerował bym kontakt bezpośrednio z osobą zarządzającą całą usługą.
komentarz 26 lipca 2018 przez timati Bywalec (2,060 p.)
Co masz na myśli admin serwera ? Mam dostęp do całego panelu w home.pl.
komentarz 26 lipca 2018 przez Michal102 Nowicjusz (150 p.)

Miałem na myśli panel, łap linka do artykułu na ten temat  https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-the-internal-server-error-in-wordpress/

komentarz 26 lipca 2018 przez timati Bywalec (2,060 p.)
Ale w tym filmiku gościu może się zalogować do panelu a ja nawet tego nie mogę.

+ Jak pobierałem istniejącą wersję wordpressa z mojego serwera to pokazywały sie wirusy.. to może być przyczyną ?
komentarz 26 lipca 2018 przez Michal102 Nowicjusz (150 p.)
Do panelu wordpress nie ale do home tak musisz tam poszukać zakładki gdzie są zawarte informacje o ftp, jednym słowem musisz się połączyć do serwera ftp. Resztę masz na filmiku.
komentarz 26 lipca 2018 przez timati Bywalec (2,060 p.)
Do serwera ftp umiem się połączyć.. a na tym filmiku nic konkretnego i przydatnego nie ma.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 286 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2018 w Systemy CMS przez JeyJey Użytkownik (710 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 169 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2018 w Systemy CMS przez JeyJey Użytkownik (710 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 679 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2016 w Systemy CMS przez Nie znam Użytkownik (590 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...