• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak ustawić GIT_TRACE

Object Storage Arubacloud
0 głosów
112 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Asokus Początkujący (450 p.)

Witam, wiecie z czego może wynikać taki problem i jak go rozwiązać? Jestem niedoświadczony w korzystaniu z gita poza komitami w VS i gdy zacząłem używać konsoli pojawił się ten komunikat i już kompletnie nie wiem co robić, próbowałem resetować ustawienia gita ale to nic nie dało. Dodatkowo konsola nie rozpoznaje GIT_TRACE wgl. Proszę i dziękuję za pomoc.

komentarz 21 lipca 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
próbowałeś wkleić błąd w google :D?
komentarz 21 lipca 2018 przez Asokus Początkujący (450 p.)
No jasne, że próbowałem. Spędziłem nad tym już ponad 2h :P Nic  tożsamego a angielskiego na tyle nie umiem jeszcze chyba, żeby coś pokrewnego powiązać i wyciągnąć (w sensie rozwiązanie).
1
komentarz 21 lipca 2018 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
"destination path 'Portfolio' already exists and is not an empty directory"
komentarz 21 lipca 2018 przez Asokus Początkujący (450 p.)
Dlatego, że już wcześniej próbowałem klonować to repozytorium, git wykonuje polecenia normalnie, ale  dodatkowo wyświetla się zawsze ten komunikat unknown trace... . Zobaczyłem poradnik jak klonować repozytoprium przez VSC wyłącznie i wszystko działa ;/ nie rozumiem tego komunikatu z konsoli
komentarz 21 lipca 2018 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
No chyba jednak nie wykonuje normalnie skoro wywala fatal i powyżej przepisaną przeze mnie wiadomość XD Możesz po prostu wywalić katalog utworzony przy poprzednim clone i sprawdzić czy będzie ok?
komentarz 21 lipca 2018 przez Asokus Początkujący (450 p.)

Ok już kumam, (działa w sensie te które powinny, przy działającym gicie też nie można sklonować repo jeśli istnieje już takie które nazywa się tak samo). Myślałem, że tam gdzie wpisuje komendę (git clone...) to z tego folderu w którym jestem tworzy się repozytorium, a to ta komenda tworzy nowy folder i w tym folderze jest repo. Teraz wszystko śmiga ale dalej się ten warning wyświetla ;/

komentarz 21 lipca 2018 przez Asokus Początkujący (450 p.)
ps stworzyłem inne repo, ale warning jest ten sam

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 253 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 659 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 730 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...