• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - Problem ze stroną, Szukam pomocy.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
231 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez bePower Nowicjusz (190 p.)
edycja 5 lipca 2018 przez bePower

Witam. Zgłaszam się do was z nietypowym problemem z którym walczę już ponad miesiąc, a dotyczy on strony wordpress dla mojego znajomego który poprosił mnie o pomoc.

Sprawa dotyczy strony:   http://bluelinecracow.pl 

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda dobrze, prawie wszystko to co było zaplanowane jest i działa poza jedną bardzo istotną rzeczą a mianowicie formularzem zamówień. 

Robimy testowe zamówienie: http://bluelinecracow.pl/tour/warszawa-modlin-to-cracow-transfer/  

Formularz jest podzielony na dwie części. Jak widać na poniższym screenach, jest tam kilka opcji do wypełnienia 

Po złożeniu zamówienia, wypisania wszystkiego, opłacenia, zamówienie jest zapisywane w pliku orders, oraz wysyłane potwierdzenie do klienta w postaci Vouchera. I tu pojawia się problem. Część formularza gdzie mamy imię, nazwisko, date  email  jest poprawnie uzupełniane, natomiast część z  pozostałymi polami takimi jak Destination czy Flying Time już nie zapisują się. w zamówieniu ani nie są wysyłane do klienta, wysyłam również screen. 

Wtyczka która obsługuje ten forumlarz, była pisana za zamówienie przez kogoś, z kim już nie mam kontaktu i niestety nie moge znaleźć nikogo kto zdołałby mi pomóc.

Oczywiście, cena za pomoc w naprawie strony do ustalenia.  Sprawa jest dość plina ponieważ tak jak pisałem, walcze z tym naprawdę długo i jest mi po prostu głupio przed znajomym : ( .

Z góry dziękuje wam forumowicze, i czekam na wiadomości prywatne lub w tym wątku 

Pozdrawiam.

 

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2018 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
wpzlecenia.pl

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt
–1 głos
0 odpowiedzi 166 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 171 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2019 w Inne języki przez stronywww Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...