• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kategoria filmu i aktor

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
448 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Offtop przez niezalogowany
edycja 18 listopada 2018 przez Arkadiusz Waluk
Chciałbym ocenić jacy są informatycy jeśli chodzi o gust filmowy. Podajcie swój ulubiony gatunek filmu (jak jest ich więcej to podajcie od naulepszego do najmniej najlepszego ;)) i ulubionego aktora (podobnie tutaj). Moim ulubionym typem filmu jest komedia, bo chyba każdy człowiek woli się śmiać, niż płakać, aczkolwiek trafiają się fajne dramaty takie jak Nietykalni, chociaż to jest komediodramat. Za to moimi ulubionymi aktorami są Jim Carrey, mistrz komedii nad komediami oraz Jackie Chan, który łączy śmieszne sytuacje z genialnymi scenami sztuk walk. Teraz wasza kolej ;)

9 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Ja natomiast uwielbiam Thriller'y, najlepsze jakie ostatnio oglądałem to: "Labirynt" oraz "Więzień Labiryntu". Pozdrawiam serdecznie
komentarz 7 kwietnia 2015 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
Plus dla ciebie za Labirynt! Milo znaleźć osobę, która też uwielbia ten film :)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Ulubione gatunki: sci-fi, fantasy (wiem, że sci-fi jest podgatunkiem fantasy, ale nie bardzo "Władcę pierścieni" można zakwalifikować do sci-fi), oraz dobra komedia lub horror. Nie przepadam za melodramatami i tzw. komediami romantycznymi.

Aktorzy: Leo di Caprio, Heath Ledger (za kreację Jokera oczywiście:), Denzel Washington, Sean Bean i z polskich: Więckiewicz

Aktorki: Kate Beckinsale, Sigourney Weaver, Emily Blunt, Penelope Cruz, z polskich: brak.
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
Ja preferuje jakieś głębsze filmy, w których trzeba myśleć, w tym miejscu chciałbym polecić film "Wyspa".

Mój ulubiony aktor to Leonardo DiCaprio. Za to jak gra i w jakich filmach gra :)
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
oczywiscie kocham komedie, ale do kin chodze na horrory, sa emocje nie czuje ze trace kasy :) uwielbiam - Naznaczonego i Paranormal Activity :)
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
i jeszcze wszystkim z calego serca polecam najlepsza komedie jaka widzialem, chodzi o serie Harold i Kumar- film geee-niaa-lny
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez coldhands Początkujący (340 p.)
Taki ze mnie informatyk jak z koziej d*py waltornia, ale niech tam, dopiszę się skoro już weszłam na forum. Lubię crime drama z dużą dawką czarnego humoru. Jak np, In Bruges czy The Guard czy Kingsguard z mniej znanych. Z bardziej znanych Pulp fiction, The godfather, Big Lebovski.

Aktorzy: S.Dillane, ch. Dance, Martin Freeman, B. Cumberbath, Firth, Fiennes, Gleeson, Cunningham

Aktorki: Maggie smith, Clemence Poesy
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez CrookedKnee Gaduła (3,150 p.)

yesyesyes


Moim ulubionym gatunkiem jest dramat. Najbardziej wczuwam się w film. Następnie komedia, moim zdaniem jestem duszą towarzystwa i potrawię rozśmieszyć największego gbura jaki chodzi po tej planecie :).

Ulubiony aktor to Tom Hanks


nonono


Najmniej przemawia do mnie akcja, zazwyczaj filmy z tego gatunku mają mega słabą fabułę, która wygląda jakby była przemyślana przez 14-stolatka, występują tam także takie absurdy jak za przeproszeniem "czlowiek rozpierdziel aka Rambo", gdzie jeden może wszystko (nie uwzględniając bohaterów podpiętych pod fantastyke). To nie dla mnie :<

Aktorka którą lubię najmniej to Angelina Jolie

0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Każdy jest inny, ja osobiście uwielbiam Adama Sandlera i komedie z nim. Ale wiesz co, ja jestem bardzo dziecinny, ponieważ słucham piosenek z bajek, ale ja to i wam polecam studio Accantus, te piosenki mają wielką moc i motywacje, i potrafią przekazać wiedzę jak niejedna książka.
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
NIetykalni , Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Oceans 11 12 13 , oraz Siedem - te filmy są wg mnie godne polecenia :)
komentarz 10 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Tak, Nietykalni to jeden z niewielu dramatów (w sumie to jest komediodramat) który bardzo mi się spodobał :)
–1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
edycja 7 kwietnia 2015 przez RegularLemon
Moje ulubione gatunki to thrillery, kryminały i sci-fi. Jeśli chodzi o sci-fi to raczej coś "przyziemnego", a nie space opera, takie filmy jak Interstellar, Kontakt, Moon, Maszyna, Wojna Światów.

Aktorzy: Leonardo di Caprio(oczywiście), Jake Gyllenhaal, Morgan Freeman, Johnny Depp

Aktorki: Ellen Page, Jennifer Connelly, Jodie Foster

Pozdrawiam!

Podobne pytania

+2 głosów
6 odpowiedzi 1,109 wizyt
+7 głosów
34 odpowiedzi 12,364 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2016 w Grafika i multimedia przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 213 wizyt

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,824 komentarzy

62,006 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...