• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poleasingowy Laptop do 1200 zł

Object Storage Arubacloud
0 głosów
399 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez betman Bywalec (2,630 p.)
Witam,

w tym roku wybieram się na studia informatyczne. Zajmuje się tworzeniem stron i aplikacji internetowych głównie React, czasami drobne pracę graficzne. Aktualnie posiadam Laptopa z takimi parametrami :

Producent: Lenovo

Procesor : Pentium CPU N3540 2,160 GHz

Ram: 4GB

Karta Graficzna : Zintegrowana

 

Działa on dosyć słabo, ścina się przy pracach z edytorami (brackets, atom itd.). Pakiety npm instalują się bardzo długo. Czy znalazłbym jakiegoś Laptopa do kwoty 1200 zł poleasingowego, który by dobrze działał podczas wyżej wymienionych zadań oraz sprawdziłby się na studia.

 

Udało mi się na morele znaleźć tą ofertę ale martwi mnie mały ekran : https://www.morele.net/laptop-dell-e7240-i5-4200u-8gb-128gb-ssd-win10-pro-980601/

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 29 czerwca 2018 przez betman
 
Najlepsza
Ja mogę polecić używane ThinkPady. Prywatnie mam od niedawna T431s i jestem bardzo zadowolony - jest przede wszystkim bardzo lekki, ultrabook, a mi zależało na mobilności. W moim jest procesor i5, 8GB RAM, dysk SSD 1238GB i zapłaciłem za niego około 1000 zł. Spokojnie znajdziesz również dużo tańsze modele i różne inne konfiguracje, wystarczy poszukać jeśli Cię zainteresują.
komentarz 29 czerwca 2018 przez betman Bywalec (2,630 p.)
Bardzo dziękuje za odpowiedź.
0 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2018 przez betman Bywalec (2,630 p.)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 529 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez haskii Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 222 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 363 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...