• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

3 urodziny Videopoint.pl - wszystkie kursy za 33.33 zł

+1 głos
261 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Mirosław Zelent Nałogowiec (31,210 p.)

Kolejna promocja pojawiła się dzisiaj w Videopoint.pl (platforma z kursami video Heliona) - w ramach promocji wszystkie kursy (bez ebooków) dostępne będą w cenie 33.33 zł. Promocja potrwa do niedzieli 17.06. 

Zobacz przecenione kursy
(link programu partnerskiego mojego bloga)

1 odpowiedź

+5 głosów
odpowiedź 15 czerwca przez Wiciorny Nałogowiec (48,200 p.)
fajna sprawa, szkoda że te kursy niestety są bardzo słabej jakości. Chyba, że mowa o osobach BARDZO początkujących ... to wtedy okej, ja żałuje zakupu - szczególnie jeśli chodzi o kwestie JAVY/SPRINGA itd.
komentarz 15 czerwca przez Noemi Nałogowiec (37,720 p.)
na samym początku mojej fascynacji frontendem też jakiś kurs wykupiłam i też odradzam :/

z polskich to chyba tylko eduweb można w miarę polecić
komentarz 15 czerwca przez Igor Gawrys Mądrala (6,000 p.)
A strefakursow.pl
komentarz 16 czerwca przez Ehlert VIP (130,960 p.)
Strefa kursów to chyba największa trzepaczka hajsu na młodych, ambitnych i leniwych osobach.
komentarz 17 czerwca przez Wiciorny Nałogowiec (48,200 p.)
no czy ambitnych nie wiem, bo te kursy sa mega słabe :D młodych i leniwych to juz predzej
komentarz 5 dni temu przez Michał1991_p Nowicjusz (100 p.)
To wszystko zależy od konkretnego kursu, ciężko oceniać całą platformę - ja akurat trafiłem na wartościowe szkolenie (Laravel), choć pewnie zdarzają się również słabsze.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 75 wizyt
+4 głosów
0 odpowiedzi 139 wizyt
+2 głosów
0 odpowiedzi 233 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

51,027 zapytań

93,344 odpowiedzi

189,542 komentarzy

24,884 pasjonatów

Przeglądających: 296
Pasjonatów: 16 Gości: 280

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...