• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Połączenie programowania z muzyką... czy jest to możliwe?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
536 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez JakMag Nowicjusz (140 p.)
Witam!

Jako, iż w przyszłym roku będę kończył szkołę i jestem wielkim fanem muzyki (również kształcę się w tym kierunku) przychodzę do Was z zapytaniem czy można połączyć jakoś programowanie z właśnie ową muzyką czy te dwie rzeczy się po prostu ze sobą nie łączą i gryzą?

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 28 maja 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Mało to oprogramowania dla muzyków? wink

Mi osobiście od dawna po głowie chodzi pomysł zrobienia czegoś do streamowania MIDI - czyli gram coś u siebie na pianinie, a ktoś inny na swoim komputerze może tego słuchać, zapisać sobie, czy zrobić z tym co tam sobie życzy. Może mało ciekawy pomysł, ale to tylko taka propozycja. smiley

+1 głos
odpowiedź 28 maja 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Nie widzę problemu w połączeniu tego. Przecież każdy ma kilka zainteresowań.
0 głosów
odpowiedź 28 maja 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ja nie widze problemu, wrecz przeciwnie jakies udogodnienie. Zawsze mozesz tworzyc aplikacje pod zaintersowanie numer 2, czyli w tym przypadku muzyka.
0 głosów
odpowiedź 28 maja 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2018 w Offtop przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 299 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 293 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...